Июль 16, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 23, 2010

На НТКУ планують скоротити 158 співробібників, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф планує скоротити 158 співробібників. Про це він розповів у інтерв’ю, яке сьогодні поширила його прес-служба.

«Щоб поставити крапку у розмовах про звільнення на НТКУ я назву точне число. Ми плануємо скоротити 158 чоловік. Списки з їх прізвищами передаються в профспілки у відповідності до термінів ознайомлення з ними», – сказав він.

Водночас Бенкендорф підкреслив, що другої і третьої хвилі скорочення на НТКУ не буде.

Як повідомлялося, раніше генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф  звернувся до профкому профспілки працівників культури з проханням розглянути список з 93 працівників, які підлягають скороченню. 

Телеканал «Первый национальный» – национальная телекомпания Украины. Основана в 1939 г. Закупочная аудитория - 18+. Техническое покрытие – 97%. Гендиректор НТКУ – Егор Бенкендорф. Среднесуточная доля в аудитории 18+ в городах с населением 50 тыс+ в I полугодии 2009 г. составила 1,33 %, рейтинг – 0,21%, по аудитории 14-49 панель «города 50тыс+» доля – 0,84%, рейтинг – 0,11%. Сайт: http://www.1tv.com.ua/ 

 

В статье упомянуты: Бенкендорф Егор


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter