Июль 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 24, 2010

НТКУ показуватиме кінокласику й стрічки Film.ua, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Перший національний» купив два пакети художніх фільмів – радянську класику та стрічки компанії Film.ua. Показ придбаного кіно на каналі планують розпочати 12 липня. Про це повідомили в прес-службі НТКУ.

Серед фільмів, які поповнили класичний кінофонд каналу, «Здрастуйте, я ваша тітка!», «Кін-дза-дза», «Мій лагідний і ніжний звір», «Табір іде в небо» та інші. До пакету продукції, придбаної у Film.ua, «Повернути Віру», «Бомж», «Міський пейзаж», «Квартет на двох», «Тривожна відпустка адвоката Ларіної».

За словами гендиректора компаниї Єгора Бенкендорфа, його здивувала відсутність у кінофонді каналу багатьох відомих стрічок. «Не йдеться про світові блокбастери. Не було навіть найвідоміших фільмів, на яких виросло не одне покоління, фрази з яких давно стало цитатами», - цитує його слова прес-служба «Першого національного».

Початок показу куплених стрічок канал планує на 12 липня. По буднях демонструватимуть кінокласику, у вихідні – сучасне кіно.

Як писав «МедіаБізнес», Національна телекомпанія України у новому сезоні запустить покази авторського кіно.

Телеканал «Первый национальный» – национальная телекомпания Украины. Основана в 1939 г. Закупочная аудитория - 18+. Техническое покрытие – 97%. Гендиректор НТКУ – Егор Бенкендорф. Среднесуточная доля в аудитории 18+ в городах с населением 50 тыс+ в I полугодии 2009 г. составила 1,33 %, рейтинг – 0,21%, по аудитории 14-49 панель «города 50тыс+» доля – 0,84%, рейтинг – 0,11%. Сайт: http://www.1tv.com.ua/   

В статье упомянуты: Бенкендорф Егор


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter