Июль 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 21, 2010

Перший національний презентував новий сезон: менше реклами, більше власних проектів, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

24 серпня, з нагоди Дня Незалежності  України, Перший Національний  відмовляється від реклами. А з 25 серпня на телеканалі виходитиме втричі менше реклами, але її вартість збільшиться в десять разів. Про це розповів на прес-конференції, присвяченій відкриттю нового телевізійного сезону, гендиректор Першого Національного Єгор Бенкендорф.

 З 25 серпня на Першому вийде 40 програм, серед яких 26 – абсолютно нові.

Також, з нового сезону на Першому працюватимуть  Ольга Сумська, Тала Калатай, Юрій Кот, Тетяна Гончарова, Ігор Посипайко та багато інших популярних в Україні ведучих.

 Серед заявлених на прес-конференції новинок - футбольне спортивне  шоу "Футбольний код", трансляція популярного конкурсу "Eurovoice", вести який буде Памела Андерсон, трансляції масштабних спортивних і інформаційних подій.

У  новому сезоні глядачі зможуть  побачити нову графіку каналу.

Як писав «МедіаБізнес», в новому  сезоні канал запукає проекти «Нащадки піонерів», «Телеакадемія», відбір учасників «Евробачення 2011»«Чоловічий клуб», «Шеф-повар», «Ваше право»,  «Хочу в Армію», «Віра, надія, любов» та інші.

Нагадаємо, рекламні можливості Першого національного реалізує сейлз-хаус «Сфера-ТВ». 

Телеканал «Первый национальный» – национальная телекомпания Украины. Основана в 1939 г. Закупочная аудитория – 18+. Техническое покрытие – 97%. Гендиректор НТКУ – Егор Бенкендорф. Среднесуточная доля в аудитории 18+ в городах с населением 50 тыс+ в I полугодии 2009 г. составила 1,33 %, рейтинг – 0,21%, по аудитории 14-49 панель «города 50тыс+» доля – 0,84%, рейтинг – 0,11%. Сайт: http://www.1tv.com.ua/

 

 

В статье упомянуты: Бенкендорф Егор


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter