Ноябрь 13, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 8, 2010

«1+1» обіцяє прибрати коротку рекламу з випусків ТСН, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«1+1» обіцяє прибрати коротку рекламу з випусків ТСН уже сьогодні, 8-го вересня. Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань телебачення і радіомовлення, посилаючись на Максима Варламова, заступник генерального директора телекомпанії «1+1».

Таку обіцянку пан Варламов дав сьогодні на засіданні Нацради після того, як цей регулятивний орган оголосив про намір провести позапланову перевірку «Студії 1+1» у зв’язку із зафіксованим під час моніторингу переривання випусків новин «ТСН» рекламними блоками – «Коротка реклама».

«Максим Варламов, що був присутній на засіданні, розповів про ситуацію, спричинену розбіжностями у тлумаченні  вітчизняного законодавства і Європейської конвенції про транскордонне мовлення. Він запропонував Нацраді звернутися до експертних організацій, які можуть роз’яснити цю суперечність», – йдеться в релізі Нацради.

«1+1» – общенациональный канал. Техническое покрытие Украины – 95%. В эфире с сентября 1995 года. Генеральный директор канала – Олександр Ткаченко. Целевая аудитория – 18-54, вся Украина. Средняя доля смотрения канала по аудитории 18+, в городах с населением 50 тыс+ в І квартале 2010 года составила: 8,52%, рейтинг 1,47%, а по аудитории 14-49, вся Украина : доля 9,55%, рейтинг 1,35%. Канал входит в  группу каналов «1+1», в составе  которой также международная  версия «плюсов» – «1+1 International», развлекательные каналы «Кино» и ТЕТ. 100% собственником телеканала является украинский бизнесмен Игорь Коломойский. Вещание – эфирное, кабельное, спутниковое. Сайт: http://www.1plus1.ua/

 

В статье упомянуты: Варламов Максим


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter