Ноябрь 21, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 29, 2010

Сергій Амелічев стане заступником голови правління «Інтера»? – «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Управляючий групи компаній Star Media Сергій Амелічев планує перейти працювати на телеканал «Інтер». Про це пише видання «Телекритика», посилаючись на інформацію Media Business Reports.

За інформацією MBR, на каналі Амелічев має приєднатись до команди нових керівників і стане заступником голови правління каналу.

Сергій Амелічев  з 2002 по 2006 рік був виконавчим продюсером «Інтера», а до цього  директором компанії «Мелорама».

На телеканалі «Інтер» заявили, що не дають офіційних коментарів із цього приводу. Голова спостережної ради групи команій Star Media Влад Ряшин підкреслив, що інформація про Сергія Амелічева чутки. «Поки що це лише чутки, а чутки я не коментую», - сказав він «МедіаБізнесу». Також Ряшин спростував інформацію про те, що повернутись на «Інтер» пропонували і йому.

«Зі мною особисто ніхто таких переговорів не вів», - зазначив він. 

Як писав «МедіаБізнес» за інформацією джерел на каналі, нинішній голова правління каналу - Сергій Созановський прийняв рішення покинути «Інтер» у жовтні.

За інформацією «Телекритики», його звільнення може відбутися і трохи пізніше - у листопаді, а змінити його на посаді має Ярослав Порохняк. Генпродюсером каналу має стати Володимир Зеленський.

«Интер» – общенациональный канал. Лидер по аудитории 18+, вся Украина. В эфире с октября 1996 г. Техническое покрытие – 99 %. В зоне его постоянного приема от традиционных аналоговых передатчиков около 40 млн. человек. Наряду с телеканалами НТН, К1, К2, «Энтер», «Энтер-Фильм», «Мега», «MTV-Украина» – входит в медиагруппу «Интер». Председатель правления – Сергей Созановский. Среднесуточная доля в аудитории 18+ в городах с населением 50 тыс+ в I полугодии 2009 г. составила 19,94 %, рейтинг – 3,15%, по  аудитории 14-49 панель «города 50тыс+» доля – 12,38%, рейтинг – 1.66%. Вещание: эфирное и кабельное. Официальный сайт канала: www.inter.ua.    
В статье упомянуты: Ряшин Влад, Созановский Сергей


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter