Июль 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 21, 2011

Перший Національний створить цифровий архів, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Унікальні архівні кіно- та відеоматеріали «Першого національного» почнуть переносити на цифрові носії вже у цьому році. Про це повідомляє прес-служба каналу.     

«На Першому Національному збереглося безліч документальних фільмів, передач, записів програм і хроніки, які є справжнім інформаційним надбанням нації. Величезний масив унікальних відеоматеріалів (…) ми маємо намір повністю перенести на цифрові носії, щоб зберегти їх для майбутніх поколінь», - каже генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф.    

Технічне обладнання дозволить перенести відео з різних типів касет і плівок, які з часом руйнуються, на цифрові носії і в реальному часі архівувати продукти, які створюються на каналі зараз.

Генеральний директор НТКУ підкреслює: нині йде робота по систематизації і підготовці до переведення усіх матеріалів у цифру, щоб зробити їх доступними для громадськості. Оцифровані матеріали можуть також з’явитися у Центральному державному кінофотофоноархіві України.

Перший Національний - загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу  - 99,9% території України. Середньодобова частка аудиторії "18+" 3,2% (загальна аудиторія). Генеральний директор - Єгор Бенкендорф.


В статье упомянуты: Бенкендорф Егор


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter