Июнь 16, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 29, 2011

Віталій Гордуз очолив KP Media, - watcher.com.ua

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сьогодні Віталія Гордуза офіційно призначено виконавчим директором KP Media, про що повідомив власник холдингу Джед Санден на сьогоднішній зустрічі з працівниками. При цьому сам Джед частково відійде від операційного управління бізнесом.

KP Media один з найстаріших українських медіа-холдингів. За останні кілька років його власник, Джед Санден, продав переважну частину друкованих видань, що входили до холдингу (з великих залишився лише Корресподент), але вдалось зберегти інтернет-напрямок (продали лише Afisha.ua).

На сьогодні KP Media входить до 5-ки найбільших інтернет-холдингів України з добовою аудиторію 500-600 тис. користувачів. Два найцінніших активи – портал Bigmir.net та Korrespondent.net.

Цікаво, що Гордуз з 2003 по 2006 рік вже працював в KP Media фінансовим директором. Згодом він перейшов на таку ж посаду в страхову компанію Alico AIG Life Ukraine. А потім очолював більше 3-х років департамент new media в Українському Медіа Холдингу.

Після УМХ Віталій пів року очолював цифрову агенцію Netwalker, з якої знову повернувся до KP Media.

Найближчим часом ми очікуємо отримати коментар від Віталія Гордуза та Джеда Сандена.

Upd.: В коментарі для Watcher, Віталій Гордуз повідомив, що відповідатиме за операційне управління бізнесом. При цьому стратегія та редакційна політика залишаються за Джедом Санденом.

Віталій також розповів, що не є прихильником «махання шашкою», тому найближчим часом не варто очікувати якихось кардинальних змін в роботі компанії.

watcher.com.ua

В статье упомянуты: Гордуз Виталий


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter