Июль 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 27, 2011

«Перший національний»запустив «Електронну бібліотеку України», - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З нагоди 20-ї річниці Незалежності України  "Перший національний" запустив «Електронну бібліотеку України». Про це повідомив в своєму інтерв’ю «МедіаБізнесу» генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф

В розділах сайту www.uateka.com  можна знайти інформацію про роки Незалежності України, історичні довідки, інформацію про головні освітні, наукові, спортивні та технічні досягнення. А також подивитися відео і фотографії та дізнатися про головні події року, що сталися в Україні. 

«Розділи сайту будуть постійно наповнюватися новими даними, адже «Електронна бібліотека України»  - проект, який знаходиться у постійному динамічному розвитку», - запевняє прес-служба «Першого національного» 

«Електронна бібліотека України» - це проект, присвячений виключно Україні. Інколи мені доводиться чути, що українці погано орієнтуються в певних моментах, що стосуються їх власної батьківщини. Саме для того, щоб відкрити нашим громадянам багато нового про їхню рідну країну ми і створили «Електронну бібліотеку України». Адже, дуже важливо, щоб українці знали про свою батьківщину як можна більше, саме на цьому і ґрунтується патріотизм», - зазначив генеральний директор Національної телекомпанії України Єгор Бенкендорф. 
 
"Перший національний" - загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу  - 99,9% території України. Середньодобова частка аудиторії "18+" 3,2% (загальна аудиторія). Генеральний директор - Єгор Бенкендорф. 

В статье упомянуты: Бенкендорф Егор


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter