Февраль 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная
Октябрь 12, 2011

Українська Вікіпедіа зростає, - «МедіБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Вікімедіа Україна» у вересні українська Вікіпедія  досягла рекордного числа відвіданих за місяць сторінок — 34,4 млн. Це на 10,3 млн, або на 43% більше у порівнянні з вереснем 2010. За темпами зростання популярності Українська Вікіпедія на третьому місці в світі серед 25 найбільш відвідуваних Вікіпедій після китайської та індонезійської. Про це повыдомляється в розповсюдженому сьогодні релізі ГО «Вікімедіа Україна»
 
За розміром українська Вікіпедія в 2011 році перейшла у світовому рейтингу з 16 на 14 місце. Згідно з даними проекту «Вікіпедія:Перегони» у вересні в українській Вікіпедії було створено 5 453 статті, або 182 статті в середньому за день. Розрив з каталонською Вікіпедією, яка зараз на 13-му місці, за місяць скорочено з 39 до 36 тисяч статей.
 
Якщо число людей, котрі протягом місяця не лише переглядають, але й редагують Вікіпедію, збільшиться лише утричі від теперішніх приблизно 1700 до 5 000, то український розділ Вікіпедії швидко увійде в десятку найбільших Вікіпедій світу.
 
Вікіпедія — вільна Інтернет-енциклопедія, яка підтримується Фондом Вікімедіа. Вікіпедія й інші проекти Фонду Вікімедіа мають більше 422 мільйонів унікальних відвідувачів на місяць, що робить їх п'ятим найпопулярнішим у світі веб-ресурсом (comScore, вересень 2011). 19,8 мільйона статей Вікіпедії 282 мовами, з яких 319 тисяч статей українською, написані у співпрацібільше 100 000 добровольців з усього світу. «Вікімедіа Україна» та Фонд Вікімедіа фінансуються добровільними пожертвами та грантами.
 
«Вікімедіа Україна»  — неприбуткова громадська організація, відділення Фонду Вікімедіа в Україні. Організація сприяє розвиткові Вікіпедії в Україні та збирає для цього добровільні пожертви.
 Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter