Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 28, 2012

Студенти будуть писати статті до Вікіпедії, - wikimediaukraine

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

26 листопада за сприяння Наукового товариства студентів і аспірантів КНУ ім. Тараса Шевченка та проректора з наукової роботи Сергія Андрійовича Вижви  було підписано МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ між Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Громадською організацією «Вікімедіа Україна».
 
Цей договір є офіційним затвердженням Вікіпроекту, що розпочав свою роботу в Університеті, зокрема на факультеті соціології, ще минулого року, та має на меті запровадження для студентів такого виду роботи як написання статей до Вікіпедії замість написання рефератів. Основними положеннями Меморандуму стали такі:

Університет зобов’язується:

Сприяти поширенню серед викладачів Університету написання статей в українському сегменті Вікіпедії як формі самостійної роботи студентів відповідно до правил Вікіпедії.

Сприяти проведенню тренінгів щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії шляхом забезпечення учасників аудиторіями з необхідним оснащенням (проектором, комп’ютерами).

«Вікімедіа Україна» зобов’язується:

Створити спеціальну сторінку у Вікіпедії для координації взаємодії студентів та викладачів Університету зі спільнотою дописувачів Вікіпедії.

Надавати експертну та консультаційну допомогу студентам та викладачам Університету щодо технічних прийомів та правил створення й редагування статей у Вікіпедії.

З повною версією документу незабаром можна буде ознайомитись на сайті Наукового Товариства.
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter