Август 19, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 7, 2014

«Шустер Live» буде на Першому національному

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Національна телекомпанія України прийняла рішення відновити співпрацю зі студією Савіка Шустера та трансляцію в ефірі Першого Національного громадсько-політичної програми «Шустер Live». Про це повідомляється в офіційній заяві компанії.

"Наприкінці минулого року найпопулярніша програма «Шустер Live» за вказівки влади Януковича була знята з ефіру через гостру критику на її адресу. На деякий час популярному ведучому Савіку Шустеру було
заборонено в'їзд в Україну. Керівництво Національної телекомпанії України усвідомлює, що тепер у студії «Шустер Live» немало критичних слів пролунає на адресу, зокрема, й нової української влади. Проте переконані, що об'єктивність програми допоможе в розбудові громадянського суспільства та демократичного розвитку нашої країни", -  повідомляє прес-служба Першого Національного

Нагадаємо, у неділю, 2 березня, на Першому національному вийшов спецпроект Шустер LIVE і «Громадського ТБ» . Він продемонстрував высокі показники телеперегляду. За аудиторією 18+, 50 тис, частка склала 13,6%, рейтинг 6,4%. За аудиторією 14-49, 50 тис+, частка 8,1%, рейтинг 3,1%. Це надзвичайно високі показники для Першого національного, які в десятки разів перевищують середні показники за місяць.

21 лютого  шоу Савика Шустера вийшло на 5 каналі. Щодо подальших виходів ток-шоу на 5 каналі повідомлялось, що це питання переговорів.

З 28 лютого в праймі Першого національного (з 10:00 до 12:00, з 15:00 до 17:00 та з 19:00 до 21:00) виходило Громадське ТВ.

В той же час, Громадське ТВ розповсюдило заяву, в якій йдеться, що "усупереч Угоді між Громадським і Першим національним, шляхом підкилимних домовленостей, програми Громадського намагаються витіснити програмами комерційної структури". За словами команди Гродмадського, рішення про надання ефіру Студії Савіка Шустера погоджено Кабінетом міністрів України, а безпосередні вказівки щодо вимкнення Громадського з прайму Першого національного надходять від секретаріату прем’єр-міністра Арсенія Яценюка.  "Ми розцінюємо подібні дії як великий крок назад у розбудові суспільного мовлення. І просимо керівництво Уряду надати офіційні роз'яснення щодо до цього факту і врегулювати питання подальшої присутності Громадського в ефірі Першого національного", - йдеться в заяві.

Як повідомляв раніше МБ,
у 2013 році Шустер LIVE виходило на телеканалі Інтер. Перша програма «Шустер Live » вийшла на телеканалі «Інтер» в п"ятницю, 22 лютого 2013 року в 20.30. Проект замінив ток-шоу "Справедливість" з Анной Безулик. Проте на 2014 контракт із телеканалом не був продовжений. 

Із початку 2011-го і до переходу на Інтер, Савік Шустер співпрацював із Першим національним.

Перший Національний – загальнонаціональний телеканал. В ефірі з 1951 року. Є членом EBU. Технічне покриття телеканалу – 98%. З 2010 р. медіа-показники Першого Національного виросли удвічі, середня частка телеканалу – 3,85% за аудиторією 18+ (2013 р.). В. о. генерального директора – Олександр Пантелеймонов.

В статье упомянуты: Шустер СавикRambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter