Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июль 6, 2015

Українці будуть писати про Крим

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В україномовній Вікіпедії розпочався конкурс «Пам’ятки України: Крим», присвячений культурно-історичній спадщині Криму. Про це повідомляє cultprostir.ua  

«У розділі Вікіпедії українською мовою про Крим, його культурну спадщину, написано надзвичайно мало. У той час, як в російській Вікіпедії про Крим існує понад 8 тисяч статей, в українській – менше 4 тисяч», - зазначається у блозі громадської організації Вікімедіа Україна.

Щоб збільшити кількість матеріалів про півострів, Міністерство культури України та ГО «Вікімедіа Україна» вирішили організувати конкурс статей та фотографій, метою якого є наповнення Вікіпедії статтями про пам’ятки культурної спадщини Криму. Всього обліковується понад 9 тисяч пам'яток у Криму та понад 2 тисячі пам'яток у Севастополі. Також у рамках конкурсу можна створювати статті про культурні установи, видатних пам’яткознавців, пам’яткоохоронців, музейників тощо.

«Чи вдалий час, щоб писати про пам’ятки? Чи зараз варто писати про Крим? Як в одній пісні співається — «Коли, як не зараз? І хто, як не ми?». Час на таке повинен бути завжди вдалим. Потрібно писати й розказувати про те все, що у нас є. Або було. Не тільки для світу, а навіть самим собі, щоб усвідомлювати, що Україна – це не тільки проблеми та негаразди. І до цієї справи – до написання статей у Вікіпедію – може долучитися кожен», — зазначає виконавчий директор громадської організації «Вікімедіа Україна» Наталія Тимків.

Для зручності представники громадської організації "Вікімедіа Україна" підготували інструкцію у вигляді інфографіки про те, як створити статтю про Крим у Вікіпедії.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter