Ноябрь 13, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 11, 2018

1+1 покаже продовження серіалу про Роксолану

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У новому телесезоні на каналі «1+1» відбудеться прем’єра турецької історичної гостросюжетної драми «Величне століття. Нова володарка», у якій розповідається про життя нащадка легендарної Роксолани, султана Ахмеда I, та його фаворитки, красуні Анастасії, у майбутньому найвпливовішої жінки Османської імперії. 

 Анастасію у 13-річному віці викрали із рідного грецького острова, після чого вона потрапила у гарем Ахмеда I та отримала ім’я Мехпейкер, що в перекладі означає «місяцелика», а султан називав її Кесем – «наулюбленіша». Дівчина стала беззаперечною фавориткою правителя та чотирнадцять років була поруч з ним, народивши йому тринадцять дітей. Після смерті коханого Кесем у запеклій боротьбі за щастя близьких вдалось стати найвідомішою Валіде (матір’ю Султана) та однією з найбільш впливових жінок Сходу, зосередивши в своїх руках фактичну владу, проте, залишаючись у тіні синів та онуків.

 Цікаво, що головну героїню у серіалі зіграли одразу три акторки – популярна грецька артистка - Анастасія Тсілімпоу, улюблениця українських глядачів Берен Саат, яка відома за головною роллю у серіалі «У чому вина Фатмагюль», та Нюргуль Єшілчай, яка виконала роль Валіде у поважному віці. Творці серіалу зазначають, що зміною акторок вони прагнули показати три епохи однієї жінки  та підкреслити зміни у характері Кесем під впливом подій, які відбувалися у її житті. На початку свого життєвого шляху Кесем була ніжною, тендітною та наївною дівчиною, але життя в палаці змінило її, і вона стала сильною та мудрою правителькою. Роль падишаха виконав турецький актор Екин Коч.

 

 Ролі у серіалі також виконали Аслихан Гюрбюз, Кадир Догулу, Мете Хорозоглу, Фарах Зейнеп Абдуллах, Хюлья Авшар та Еркан Колчак Костенділ.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter