Июль 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 24, 2019

Дистрибуцією контенту «Медіа Групи Україна» займеться індійська компанія

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Медіа Група Україна» уклала угоду з індійським дистрибутором GoQuest Media Ventures на дистрибуцію лінійки серіалів власного виробництва, таких як «Обручка з рубіном», «Таємниці», «Квіти дощу» і «Затемнення». 

Джиммі Джордж, віце-президент з продажів і закупівель  GoQuest Media:

«Українська драма набирає все більших обертів, ці серіали успішно пройшли на їх рідній території, і ми дуже раді додати їх до нашого зростаючого портфоліо драматичних серіалів. З усіма необхідними елементами романтики, помсти, обману і мелодрами, ці серіали мають великий потенціал стати міжнародними хітами. Ми раді запропонувати їх світовому ринку».

 Ірина Черняк, директор департаменту продажів телевізійного контенту «Медіа Групи Україна», директор із закупівлі програмного продукту телеканалу «Україна»:

«Розширення географії розповсюдження власного контенту – одна з ключових стратегій розвитку «Медіа Групи Україна». Наші телевізійні серіали вже відомі та популярні на ринках країн СНД і Європи. Ми надзвичайно амбітні у бажанні вийти на світовий рівень і дуже раді розпочати співпрацю з командою професіоналів з GoQuest Media Ventures. Упевнена, що це партнерство буде взаємовигідним та успішним».

Адаптація популярного південнокорейського серіалу «Обручка з рубіном» (Ruby Ring, виробництва KBS) – історія непростих стосунків між двома сестрами, Анною та Яною, життя яких кардинально змінюється в результаті подій, які перекроюють їх долю.

«Таємниці» (адаптація формату Secrets, виробництва Fremantle) розплутують одкровення, «скелети в шафі» в сімейних стосунках і перевіряють любов і силу Каті та Миколи, які знали і любили один одного з дитинства.

Ще одна успішна адаптація південнокорейської драми «Квіти дощу» (Tree of Heaven, виробництва SBS) – історія кохання двох підлітків, Ніни та Андрія, які неочікувано виявляють, що вони зведені брат та сестра.

«Затемнення» – захоплююча, повна драми, історія про одержиме кохання. Світлана та Сергій в дитинстві ходили до однієї школи. Тепер, будучи дорослими, божевільне бажання Сергія завоювати любов Світлани викликає ланцюжок трагічних подій з наслідками.








Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter