Вересень 21, 2018
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Жовтень 24, 2013

Прем’єра на «Мега»: проект «Підроблена історія» - «МедіаБізнес» Надрукувати

To get English translation, please, send a request to info@mediabusiness.com.ua <br>
Детальніше...
Вересень 1, 2009

Кому воно взагалі потрібно – цифрове мовлення? Надрукувати

Навмисно назвав першу статтю, присвячену III Міжнародному форуму «Цифрове мовлення в Україні », саме так. Адже, нажаль, саме так сьогодні можна визначити ставлення до цього майже на всіх рівнях. Це відчувається геть всюди – від простого глядача аж до керівництва держави. І найголовніша проблема, що навіть середня ланка фахівців, саме тих, хто ще півроку тому обговорював цю тему, сьогодні просто «вимкнулися».
Січень 20, 2009

Реклама на «Інтері» подешевшала, на СТБ - подорожчала Надрукувати

Експертна група Kwendi порівняла ціни на розміщення реклами сейлз-хаусів групи «Інтер» за 2008 і 2009 роки. Згідно з даними експертів, в середньому ціни 2009 року виявились на 7% нижчими, ніж в 2008 році. Найбільше зростання ціни в СТБ - 20%, а найбільше зниження - 18% - у телеканалу «Інтер».
Січень 20, 2009

Каналу «1+1» доведеться прийняти умови ринку Надрукувати

Генеральний директор Publicis Group Ukraine Олег Попенко прокоментував прайси сейлз-хаусів групи "Інтер", на розміщення реклами на ТБ в 2009 році. На думку Олега Попенко каналу «1+1», який досі не домовився з ринком про ціни на 2009 рік, доведеться прийняти умови продиктовані лідером.

Рекламодавці не можуть підрахувати свої витрати Надрукувати

Криза ліквідності позбавила рекламний ринок Росії звичної системи координат: вперше за останні дев'ять років медіакомпанії зіткнулися з падінням попиту на рекламу. Восени рекламодавці почали відкликати заплановану в ЗМІ й на вуличних конструкціях рекламу, незважаючи на штрафи, а з бюджетом на 2009 рік визначаються досі.
Січень 8, 2009

«1+1» оплатить дослідження загальнонаціональної панелі Надрукувати

Як розповіла виконавчий директор Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Катерина Котенко, замовниками піплметричних вимірювань в містах із населенням менше 50 тис. чоловік стануть канал «1+1» і рекламний холдинг Publicis Worldwide. Цю домовленість було досягнуто в кінці грудня 2008 року.

Андрій Луцків: «Починається війна не в середині медіа, а між ними» Надрукувати

Директор компанії «Комунікаційний альянс» – Андрій Луцків про запуск у 2009 році двох моніторингових проектів, велике майбутнє українського інтернету та альтернативу нинішнім телевізійним панелям – в інтерв’ю «МедіаБізнесу»
Грудень 22, 2008

Вальдемар Дзікі: «Ваш ринок отримав вдвічі сильніший удар, ніж в інших країнах» Надрукувати

Генеральний директор телеканалу «Україна» Вальдемар Дзікі живе в двох країнах: рідній Польщі й робочій Україні. Через декілька днів Польща святкуватиме Різдво, тому всі важливі ділові переговори та підготовку каналу до Нового року Дзікі постарався закінчити раніше за своїх українських колег. Своє бліц-інтерв'ю «МедіаБізнесу» він дав перед  святковими канікулами.
Грудень 18, 2008

«Пріоритет» тримається за Україну Надрукувати

Московський офіс одного з найбільших будинків продажів реклами «Відео Інтернешнал» і Central Media European (СМЕ) почали процедуру розірвання контракту між київським представництвом «Відео Інтернешанл – Пріоритет» і телеканалом «1+1» (належить СМЕ). Учасники ринку вважають, що, втративши свого основного клієнта – «1+1» – «Пріоритет» буде змушений залишити український ринок. Проте, за інформацією «МедіаБізнесу», зараз «Пріоритет» проводить перемовини з каналами, які можуть стати гідною заміною «плюсам».
Грудень 17, 2008

«Сфера» відкрилась першою Надрукувати

«Сфера-ТБ» стала першим сейлз-хаусом, що відкрив мережу на січень 2009 року. «Ми готові до розміщення реклами на каналах ТРК Україна, ТРК Київ, ТРК Футбол, MTV-Україна, 5-й канал, канал 24, «Наше кіно», RTVi, А-one», - сказала «МедіаБізнесу» Оксана Гончар, директор «Сфери-ТБ».
Грудень 17, 2008

Український інтернет замерзне в січні Надрукувати

Аналогічна проблема існує й на ринку інтернет-реклами, проте питання переходу на гривневі прайси не постає так гостро через високу конкуренції. Директор інтернет-агентства Target Media Group Ukraine Сергій Ковпак сказав, що його компанія просто відмовляється від співпраці з майданчиками, які встановлюють ціни в доларах і починає співпрацювати з іншими сайтами. «Ми просто не знаємо, як розраховуватись в доларах. Адже курс долара міняється щодня, а процес розміщення і оплати реклами займає значно більше часу», - сказав пан Ковпак.
Грудень 12, 2008

Рекламні видатки в 2009 році скоротяться мінімум на 10% Надрукувати

Незважаючи на те, що більшість компаній досі не затвердили свої рекламні бюджети на 2009 рік, для учасників ринку вже очевидно -  наступного року видатки на рекламу скоротяться, як мінімум, на 10%. Телебачення, на думку представників компаній,  постраждає в цій ситуації найменше серед інших рекламних каналів.
Грудень 11, 2008

Андрій Уреньов «Наша аудиторія – це платоспроможні люди» Надрукувати

З початку грудня телеканал «MTV Україна» почали транслювати в соціальному пакеті кабельного оператора «Воля кабель». Про те, яка мета цього кроку, плани на майбутній рік і вплив кризи на розвиток каналу «МедіаБізнесу» розповів програмний директор «MTV Україна» Андрій Уреньов.
Грудень 4, 2008

Олександр Роднянський: «Я розчарований не українським ринком, а телебаченням загалом» Надрукувати

Минуло два місяці відтоді, як засновник телеканалу «1+1» Олександр Роднянський цілком відійшов від свого дітища. Цього тижня він приїхав до Києва, щоб презентувати трейлер до найбільш масштабного фільму російського кінематографа останніх десятиріч – «Заселеного острова». На цю стрічку продюсер Роднянський витратив чотири роки. Про «Заселений острів», своє ставлення до змін на «1+1» та наміри повернутися до режисури він розповів в ексклюзивному інтерв’ю «МедіаБізнесу».

В рекламі та медіа стало менше роботи Надрукувати

За даними одного з найбільших сайтів з пошуку роботи hh.ua кількість робочих місць в професійних сферах «Маркетинг, реклама, PR» та «Мистецтво, розваги, мас-медіа» продовжує зменшуватися. Тим часом, збільшується кількість пропозицій з боку кандидатів
Грудень 2, 2008

«Заселений острів» за $40 млн Надрукувати

Вчора у Києві показали частину фільму «Заселений острів», знятого за однойменним романом письменників-фантастів Аркадія та Бориса Стругацьких. 35-хвилинний трейлер стрічки до столиці привезли російський режисер, актор і телеведучий Федір Бондарчук та продюсер Олександр Роднянський. На проект витрачені безпрецедентні гроші – близько $40 млн і чотири роки копіткої праці. Побоюючись піратства, перед показом «нарізки» фільму операторів просять вимкнути камери.
Грудень 1, 2008

MTV Ukraine став соціальним Надрукувати

Музичний канал MTV Ukraine домовився з найбільшим кабельним провайдером «Воля кабель» про трансляцію в соціальному пакеті. Таким чином MTV Ukraine має намір збільшити свою аудиторію в декілька разів.
Листопад 28, 2008

Найважливіше на екрані Надрукувати

Телеканал «Інтер» відчув істотні втрати минулого тижня (17-23 листопада) – його частка знизилася від майже 20% до 17,5%. Відзначимо, що «Інтер» падає вже третій тиждень і на цьому зниженні виграли «1+1», Новий, СТБ і «Україна». Проте, перестановки місць телеканалів в рейтингу не відбулося, кожен залишився на своїй колишній позиції, що свідчить про значний «запас міцності» «Інтера»
Листопад 27, 2008

Продюсер "Танців із зірками" Олександр Лозинський покинув «1+1» Надрукувати

Телеканал «1+1» втратив одного зі своїх старожилів. Цього тижня заяву на звільнення написав директор зовнішнього виробництва студії «1+1» Олександр Лозинський. Про це він повідомив «МедіаБізнесу». На каналі Лозинський працював останні 13 років і був продюсером трьох сезонів «Танців із зірками» та інших розважальних проектів.
Листопад 26, 2008

Андрій Партика: «Ми віримо, що криза буде короткою» Надрукувати

Через економічну нестабільність найбільший продавець непрямої реклами на телебаченні «Нова комерційна телегрупа» (НКТ - продає непряму рекламу на каналах ICTV, «Новий» та СТБ) змушений переглянути свої прогнози зростання прибутків в 2008 році з 30% до 17%. Новий прогноз міг бути й гіршим, якби не особливість ринку: основні спонсори на телебаченні -  алкогольні бренди - збільшили рекламні бюджети й частково компенсували згортання маркетингової активності інших категорій продуктів. Про ситуацію на ринку непрямої телереклами та про те, як розвивається компанія, «Медіабізнесу» розповів генеральний директор НКТ Андрій Партика.
Фільм "Брама": 80-річна Вітовська, містичне Полісся та плани на Netflix

26 липня в український кінопрокат виходить фільм “Брама” режисера Володимира Тихого. Містичне Полісся, жіночі долі, розтягнуті по ХХ столітті, прадавні привиди та нечість, переплетені з сучасними рукотворними монстрами. Сім'я у серці відселеної радіаційної зони, яка живе попри все, і якої ніби і не існує в паперовому сенсі.
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
В Києві стартувала оновлена «Молодість»

27 травня в оновленому весняному форматі просто неба офіційно стартував 47-й Київський міжнародний кінофестиваль «Молодість». Урочиста церемонія відбулася на Поштовій площі.
Яким буде «Телетріумф» 2019

 МедіаБізнес поспілкувався с головою Індустріального телевізійного комітету (ІТК) Ігорем Ковалем про те, які зміни чекають головну Телевізійну премію України.
"Позивний Бандерас": трейлер

Презентовано трейлер військової драми «Позивний «Бандерас» режисера Зази Буадзе. У кіно стрічка виходить 11-го жовтня.

тольяттиазот последние новости Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter