Март 23, 2017
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Декабрь 5, 2016

Держкіно уклало договір на виробництво фільма «Ворошиловград» за романом Сергія Жадана Версия для печати

2-го грудня Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією «ЛаймЛайт» контракт про надання повнометражному ігровому фільму «Ворошиловград» режисера Ярослава Ладигіна державного фінансування розміром 15 млн 490 тис. 300 грн.
Продолжение...
Декабрь 2, 2016

ВРК подвела итоги 2016 Версия для печати

 Эксперты Всеукраинской рекламной коалиции подвели итоги 2016 года и сделали прогноз развития рынка в следующем году. Согласно прогнозу, ТВ-реклама выросла на 36%, рекламам на радио - на 31%, out of home на 30%. Суммарно медиа рынок продемонстрировал 27%-й рост по сравнению к 2015 году.
Ноябрь 30, 2016

Розпочалось виробництво фільмів «Черкаси» і «13 автобус» за підтримки Держкіно Версия для печати

30-го листопада Державне агентство України з питань кіно уклало  контракти на виробництво двох повнометражних фільмів: «Черкаси» і «13 автобус». Про це повідомляється в релізі Держкіно.
Ноябрь 28, 2016

Держкіно виділило кошти на україно-словацький фільм «Межа» Версия для печати

28 листопада Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією ТОВ «ГАРНЕТ ІНТЕРНЕШНЛ МЕДІА ГРУП» контракт про надання спільному українсько-словацькому кінопроекту «Межа» державного фінансування розміром 6 969 200 грн. Про це повідомляє прес-служба Держкіно.
Ноябрь 25, 2016

Умер режиссер легендарного киножурнала "Ералаш" Версия для печати

В Москве скончался кинорежиссер Михаил Юзовский, известный по своим работам в фильме "После дождичка, в четверг...", "Там, на неведомых дорожках..." и комедийного журнала "Ералаш". Об этом сообщает сайт Союза кинематографистов России. 
Ноябрь 24, 2016

«Слуга народа 2» начинает рекламную кампанию Версия для печати

Новый фильм от студии «Квартал 95» «Слуга народа» выходит в украинский кинопрокат 24 декабря, в канун Нового года. А рекламная кампания фильма стартует уже прямо сейчас, в конце ноября. Политическая комедия обрела свою фирменную «обложку» – постеры, которые представляют кино и его главных героев. Об этом сообщат «Квартал 95».
Ноябрь 21, 2016

Фільм «Моя бабуся Фані Каплан» нагородили в Лондоні Версия для печати

Створений за підтримки Держкіно України фільм «Моя бабуся Фані Каплан» режисера Олени Дем’яненко переміг у номінації «Найкращий іноземний фільм» на London Crystal Palace International Film Festival.
Ноябрь 21, 2016

В прокат виходить фільм «Вісім» Олександра Шапіро Версия для печати

1 грудня на великі екрани виходить психологічна драма «Вісім» українського режисера Олександра Шапіро. Головні ролі виконали відомі українські та російські актори Володимир Стєклов, Олександр Кобзар, Мирослава Карташова, Микита Панфілов та інші.
Ноябрь 21, 2016

DIVAN.TV запускает онлайн-кинотеатр современного украинского кино Версия для печати

Международный TV&VoD сервис DIVAN.TV совместно с Украинским киноинститутом в начале 2017 года откроют онлайн-кинотеатр современного украинского кино. Об этом сообщается в распространенном релизе.
Ноябрь 18, 2016

Украинский фильм «Родные» покажут кинофестивалях IDFA и Black nights Версия для печати

Украинский фильм «Родные» режиссера Виталия Манского покажут на одном из самых значимых документальных фестивалей IDFA (16-27 ноября, Амстердам, Нидерланды), а также на фестивале Black Nights (11-27 ноября, Таллин, Эстония). Об этом сообщает пресс-служба Odessa International Film Festival.
Ноябрь 18, 2016

Джонні Депп підтримав українського кінорежисера Олега Сенцова Версия для печати

Правозахисники з Voice Project оголосили про початок кампанії "В ув'язненні за мистецтво" (Imprisoned for Art), у рамках якої відомі артисти і музиканти намагаються привернути увагу до долі своїх колег з різних країн світу, які опинилися за ґратами з політичних мотивів. Про це повідомляє artnews, з посиланням на Rolling Stone.
Ноябрь 18, 2016

Президент ветував закон про держпідтримку кінематографії Версия для печати

Петро Порошенко скористався правом вето та повернув до парламенту зі своїми пропозиціями Закон України «Про державну підтримку кінематографії в Україні», прийнятий Верховною Радою України 22 вересня 2016 року. Про це повідомляє unian.ua з посилянням на прес-службу глави держави
Ноябрь 17, 2016

Держкіно підписало контракт на виробництво 3 фільмів Версия для печати

16 листопада 2016 року Державне агентство України з питань кіно підписало державні контракти на виробництво трьох фільмів, що є переможцями Восьмого конкурсного відбору Держкіно: "Перша сотня", "Дельта", "Гойдалки".
Ноябрь 17, 2016

Уряд ухвалив постанову для безперебійного фінансування кіновиробництва національних фільмів Версия для печати

Уряд забезпечив належні правові, організаційні та економічні умови для розвитку національної кіноіндустрії та створення умов для наповнення вітчизняного кінотелевідеоринку конкурентоспроможними національними фільмами, створеними за рахунок державного замовлення та умовах державної фінансової підтримки. Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів України 16 листопада.
Ноябрь 16, 2016

Фільм про гандбольного тренера Ігоря Турчина виходить у кінопрокат Версия для печати

З 17 листопада у широкий кінотеатральний прокат виходить створений за підтримки Держкіно України фільм Дмитра Томашпольського «Виграти все». Про це повідомляється у релізі Держкіно.
Ноябрь 15, 2016

«Артхаус Трафик» предоставит киноклубам фильмы Версия для печати

«Артхаус Трафик» открывает киноклубам бесплатный легальный доступ к фильмам. В рамках проекта «Артхаус Клуб» организаторы некоммерческих киноклубов получают доступ к фильмам, которые выходили в украинский прокат в течение последних лет.
Ноябрь 15, 2016

Держкіно розповіло про перші касові збори «Гнізда горлиці» Версия для печати

«Гніздо горлиці» за перший вікенд прокату побачили понад дев’ять тисяч українських глядачів. З дня виходу в прокат копродукційна стрічка «Гніздо горлиці» режисера Тараса Ткаченка, створена за підтримки Держкіно України, зібрала  більше 550 тис. грн.
Ноябрь 14, 2016

В прокат виходить фільм «Жива» про зв`язкову УПА Версия для печати

24 листопада у всеукраїнський прокат виходить художній фільм «Жива» про сталінську окупацію Західної України. Його слоган «Одного разу друг зрадить тебе, а ворог, у вирішальний момент, врятує життя!».
Ноябрь 11, 2016

«Дивись українське – твори своє майбутнє!» оголошує конкурс сценаріїв Версия для печати

Комплексний проект «Дивись українське – твори своє майбутнє!» оголошує конкурс сценаріїв «СВОЄ КІНО». Про це повідомляє прес-служба Держкіно.
Ноябрь 8, 2016

В Будапешті відкрилися Дні українського кіно Версия для печати

У неділю, 6 листопада 2016 року в Будапешті у центральному кінотеатрі «Uránia National Film Theatre» відбулась церемонія відкриття Днів українського кіно в Будапешті, присвячених 25-й річниці встановлення дипломатичних відносин між Україною та Угорщиною. Про це повідомляє прес-служба Державного агентства України з питань кіно.
Украинскому кинопроизводству нужны полномасштабные "пилоты", - мнение

С запретом российских сериалов украинский производитель получил своеобразный карт-бланш. Снимай всего и побольше – продашь обязательно, ведь телеканалам просто некуда деваться: нужно заполнять эфир. Продюсер компании Star Media Алексей Терентьев полагает, что улучить качество украинского телепродукта можно с помощью  полномасштабных "пилотов".

Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
Пройшли зйомки нових випусків «Вечірнього Кварталу»

У Палаці «Україна» пройшли зйомки нових випусків «Вечірнього Кварталу» (покажуть 25 березня і 1 квітня на "1 + 1"). Про це повідомляється в прес-релізі.
Юрий Минзянов: Пойдите в кинотеатр, заплатите за билет – это и будет вашим вкладом в украинское кино

Юрий Минзянов, продюсер Star Media и академик Украинской телевизионной Академии, рассказал МедиаБизнесу об итогах 2016 года, прогнозах развития индустрии в 2017 году и поделился своим мнением о том, что хочет смотреть украинский зритель на ТВ и в кинотеатрах.
"Кобзар" Тараса Шевченка відтворили в анімації

До дня народження Тараса Шевченка презентованого тізер першої серії анімаційного фільму "Кобзар 2015". Екшн-драма створена за мотивами поезії Тараса Шевченка "За байраком байрак" з циклу «В казематі».


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter