Грудень 16, 2017
МедиаБизнес
Користувач
Пароль
 
ТБПресаРадіоЗовнішня рекламаКіноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Головна  /  Рубрики

Українська версія працює в режимі архіву. Про відновлення роботи української версії МедіаБізнесу буде повідомлено додатково

Mindshare вийшов за межі Надрукувати

24 вересня агенція Mindshare завершила внутрішню реорганізацію, що розпочалася 21 травня в усіх її офісах, серед них і в українському. Тепер Mindshare буде не лише медійною, а й маркетингово-консультаційною агенцією. Мета — збільшити доходи: прибутковість медійного рекламного бізнесу спадає, та й клієнти хочуть дедалі складніших комунікацій, здатних достукатися до цільової аудиторії. Про принципи реорганізації «Mindshare Україна» «МедіаБізнесу» розповів генеральний менеджер агенції Валерій Варениця.
Детальніше...

Директором РА Starcom призначено Енвера Кікаву Надрукувати

В агентстві Starcom, яке входить до Publicis Groupe Ukraine, - нова команда менеджерів. Директором агентства став Енвер Кікава, медіа-директором – Дарія Кабанова. Колишній топ-менеджер, Костянтин Стрюков, «вирішив продовжити кар’єру на новій ниві».

АДВ здивувало потрапляння Grey до топ-3 креативних агенцій Надрукувати

Рекламно-комунікаційна група «АДВ Україна» вирішила висловити свою позицію щодо нового рейтингу креативних агенцій. Представники компаній, котрі входять до групи, вважають, що одного з лідерів рейтингу зарахували до таких необґрунтовано.

Кампанії нового телесезону: хедлайнерів довірили зовнішній рекламі Надрукувати

У середині серпня національні канали запустили рекламні кампанії сезону 2008/2009. Промо новинок телеканалів окупувало біґ-борди, друковану пресу і майже всі метролайти на центральних станціях столичного метрополітену. «МедіаБізнес» розглядав, хто на що поставив та чим виділився.

Рекламісти поліпшили прогноз обсягів рекламного ринку на 2008 р. Надрукувати

Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) оприлюднила уточнений прогноз обсягів рекламно-комунікаційного ринку України на 2008 р. Прогнозована цифра зросла на $2 млн - від $2,302 млрд до $2,305 млрд – за рахунок внутрішньої реклами. Водночас очікування щодо ТБ, радіо та транспортної реклами погіршилися.

P&G і Unilever урізали рекламні бюджети Надрукувати

Найбільші рекламодавці у світі та Україні – Procter & Gamble і Unilever –  значно урізали рекламні бюджети у ІІ кварталі 2008 р. Цим, як пише AdAge, вони значно стурбували медіаринок, який покладався на відносну стабільність найбільших рекламодавців.
Липень 24, 2008

Мобільні оператори перерозподіляють рекламні бюджети Надрукувати

Одна з найбільших категорій рекламодавців – оператори мобільного зв'язку - незважаючи на насичення ринку зв'язку, поки не збираєтьс зменшувати свої рекламні бюджети. Однак частка її реклами на ТБ буде скорочуватися на користь зовнішньої реклами та BTL.

Маркетингові бюджети скоротять Надрукувати

Маркетингові бюджети великих рекламодавців на наступні 18 місяців зазнають найбільшого падіння з часів терористичної атаки 11 вересня 2001 року. Про це свідчать дані Bellwether Report - звіту Інституту практиків реклами (Institute of Practitioners in Advertising), котрий вважається авторитетним показником стану рекламного ринку.

Олександр Гороховський: «Медійній агенції вже недосить обмежуватися медіа» Надрукувати

Директор і співвласник РА АІТІ Олександр Гороховський розповів «МедіаБізнесу» про те, коли і на яких умовах міжнародна група Carat купить агенцію. У найближчому майбутньому, на його погляд, прихід інших великих рекламно-комунікаційних холдингів малоймовірний. П. Гороховський також поділився своїм баченням останніх тенденцій на ринку і визначив напрями, які посилюватиме його агенція у зв'язку з цими явищами.

MediaExpert займеться медійним обслуговуванням PEOPLEnet Надрукувати

РА MediaExpert (партнер холдингу Havas media) перемогла у тендері на комплексне рекламне обслуговування телекомунікаційної компанії «Телесистеми України» (ТМ PEOPLEnet). Про це «МедіаБізнесу» повідомила Тетяна Попова, генеральний директор агенції. Бюджет тендера не розголошується.

Добра «трієчка» Надрукувати

Ольга Пересільд і Олег Попенко входять до складу медіа-журі, яке оцінює роботи на конкурсі медіа-проектів 9-го Київського міжнародного фестивалю реклами. «МедіаБізнесу» вони розповіли про свої враження від конкурсних робіт. На їхній погляд, роботи дуже креативні і нестандартні. Однак якщо порівнювати з роботами, представленими на світових фестивалях, їм можна поставити лише тверду «трієчку». Але переможцям конкурсу (їх буде оголошено 30 травня, в останній день роботи КМФР) журі пророкує перемогу і в «Каннських левах».
Травень 8, 2008

Агенція UnitedSenses розроблятиме ефірне оформлення СТБ, - "МедіаБізнес" Надрукувати

Телеканал СТБ підбив підсумки тендеру на нове графічне оформлення ефіру. Переможцем визнано дизайнерську агенцію UnitedSenses Маркуса Шмідта. Бюджет тендеру становить $225 тис.

WPP бачить ознаки економічного спаду в Європі Надрукувати

WPP, друга за величиною рекламна група у світі, днями оголосила про слабкі результати за березень на кількох європейських ринках і нижчі за прогнози аналітиків темпи зростання за перший квартал, після чого акції групи відчутно знизилися в ціні, пише газета The Financial Times, Велика Британія.

Навіщо їм фестивалі? Надрукувати

Продюсер Київського міжнародного фестивалю реклами Максим Лазебник упевнений, що подаватися на фестивалі потрібно: «Навіть якщо робота не переможе, завжди можна буде сказати, що це не ви недоумки, а журі, або фортуна». «МедіаБізнес» поцікавився у своїх читачів, чим керуються медіа-агенції, приймаючи рішення подавати чи не подавати роботи на фестивалі? Публікуємо перші коментарі, які надійшли до редакції. Опитування триває. Надсилайте ваші відповіді на andreeva@mediabusiness.com.ua. (Оновлено 29 квітня.)
Квітень 18, 2008

MindShare виходить за межі Надрукувати

Рекламна агенція MindShare, що належить WPP Group, запустила процес повної реструктуризації свого бізнесу. Розбивши агенцію на чотири підрозділи, керівництво розраховує створити нові джерела доходу: крім медіабаїнгу та медіапланування, MindShare займатиметься розробленням контенту і бізнес-консультуванням за МакКінсі. MindShare проводить глобальну реорганізацію вперше за 11 років свого існування. На сьогодні цей захід став справді необхідним, адже кількість медіабаїнгових агенцій неухильно зростає, а коефіцієнт їхньої дохідності - спадає. У світлі цих тенденцій MindShare, маючи клієнтами Unilever, IBM та Sprint, прагне утвердити себе в новій якості, не обмежуючись роллю гуртового закупника медіапростору.   Advertising age  
Квітень 14, 2008

Рекламісти борються з неплатниками антирекламою Надрукувати

Компанія "ПресКом" оголосила, що боротиметься з нечесними контрагентами "антирекламою". "ПресКом" - один з лідерів ринку indoorVideo - з 12 квітня запустив на indoorVideo-носіях ролики, в яких розповідає про невиконання ТОВ "Майпак" зобов'язань щодо виплат. Ролики транслюються у всеукраїнській мережі indoorVideo (супермаркети, спеціалізовані магазини, торгові центри, ресторани). Таким чином "ПресКом" намагається добитися виконання зобов'язань від клієнта.
Квітень 2, 2008

Ольга Сумська повертається на телебачення Надрукувати

5 квітня на телеканалі «Київ» відбудеться прем’єра  програми «Світ Кіно з Ольгою Сумською».  Як випливає з назви, вести програму буде відома акторка Ольга Сумська - вона повертається на телебачення після кількарічної перерви. Бюджет проекту не розголошується. «Київський медіа холдинг», до якого входить ТРК «Київ», повідомляє, що передача розрахована як на домогосподарок, які обожнюють мелодрами, так і на естетів-кінокритиків.
Жовтень 15, 2007

Microsoft признали Google лидером в в области онлайн-рекламы и поисковиков, - cnews.ru Надрукувати

Генеральный директор Microsoft Стив Баллмер на саммите Gartner Symposium/ITxpo заявил, что софтверный гигант все ещё сильно отстает от Google в области онлайн-рекламы и поисковых сервисов, сообщает cnews.ru, Россия.
Жовтень 12, 2007

Sony займётся размещением рекламы в онлайн-играх и виртуальных сообществах, - Mediaweek Надрукувати

Sony намерена выйти на быстрорастущий рынок рекламы, встроенной в игровые продукты. Об этом свидетельствует заявление Sony о создании нового подразделения, сосредоточенного на продаже рекламы, сообщает Mediaweek, Великобритания.
Жовтень 9, 2007

Disney проводит тендер на медиаобслуживание в Европе, - adworker.ru Надрукувати

9 октября компания Walt Disney Studio объявила тендер на планнинговые и баинговые функции по панъевропейскому рекламному бюджету. Общий европейский медиа-бюджет развлекательного гиганта оценивается в $210-300 млн, пишет adworker.ru, Россия.
Итоги наружной рекламы в 2017 году — рост продолжается

Всеукраинская рекламная коалиция опубликовала отчет о рекламных затратах в 2017 году и прогноз на 2018-й. Взгляд внимательного читателя этого документа сразу обратит внимание на неимоверный рост доли наружной рекламы в общем пироге. «Разве возможен рост сразу на 155%?», — задаст справедливый вопрос внимательный читатель. И получит справедливый ответ: «Да, если непредвзятый контролер изменит методику подсчетов и правильно учтет все возможные out of home носители подобающим образом».
Игра Го и Programmatic TV

Наши бабушки и дедушки подчеркивают фломастером время выхода любимых программ в “Теленеделе”, а игроки в Го расставляют камни на доске. Что между ними общего? И те, и другие стремятся максимизировать некую функцию. А там, где максимизация, там и математика. А где математика, там компьютеры. И пошло – поехало. В марте 2015 года компьютерная программа AlphaGo обыграла мирового чемпиона в Го со счетом 4-1. Пришло время компьютеру сразиться с бабушками в “Теленеделю”.
Future Elections Summit: як використовувати новітні технології у виборчих технологіях

16 листопада у Києві відбулась перша в Україні конференція, присвячена використанню новітніх технологій для ефективних комунікацій із громадськістю, проведення політичних кампаній та перемоги на наступних виборах — Future Elections Summit.
Евгений Лященко: Мы готовы перейти на цифру в 2018 году

Директор «Медиа Группы Украина» Евгений Лященко рассказал о развитии компании в этом году, адаптации к новым регуляторным нормам, реакции на изменения потребительских запросов, планах развития диджитал-платформы и переходе на цифру, который уже не первый год откладывается. В "творческом блоке" интервью - о том, что канал "Украина" имеет амбициозные планы в направлении прокатного кино, а НЛО ТВ запустит в следующем году сразу несколько кинопроектов.
Фільм "Кіборги" Ахтема Сеітаблаєва: перший трейлер

Державне агентство України з питань кіно та команда фільму «Кіборги» презентує офіційний трейлер художнього фільму Ахтема Сеітаблаєва про нашу сучасну історію. Фільм знятий Ідас Філм за підтримки Держкіно України і вийде в прокат вже 7 грудня.


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter