Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 15, 2008

«Агора Україна» запустила сервіс блогів Blox.com.ua (доповнена), - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ТОВ «Агора Україна» -  дочірня компанія польської медіа групи Agora, яка видає щоденну газету Gazeta Wyborcza, запустила платформу блогів Blox.com.ua — українську версію популярного польського сервісу Blox.pl. Про сказано в офіційному повідомленні компанії, текстом якого володіє «МедіаБізнес». За допомогою нової платформи користувачі можуть вести блоги, публікувати в них графічні елементи і відео-файли, мають безкоштовний доступ до розширеного текстового редактора та бази шаблонів, а також можливість розміщувати рекламу в блогах.

Інтерфейс сервісу доступний чотирьома мовами: українською, російською, польською та англійською. Нові користувачі можуть створювати блоги, отримавши запрошення від тих, хто вже користується сервісом. Найцікавіші блоги платформи будуть просуватися у співпраці з одним із найпопулярніших українських Інтернет-сервісів «Українською правдою». За словами менеджера проекту Blox.com.ua Анастасії Романик, просування нового проекту спільно з «Українською правдою» пов'язане з тим, що компанії підписали угоду про співробітництво. Нагадаємо, що у грудні минулого року українські та польскі ЗМІ розповсюдили інформацію про намір Agora придбати портал «Українська правда», однак офіційного підтвердження ця інформація так і не набула.
«Український ринок є дуже перспективним і відзначається інтенсивним темпом розвитку блогосфери, - говорить Томаш Юзефацький, директор вертикальних Інтернет-сервісів Agora. - Я радий, що ми зможемо запропонувати українським блогерам платформу, яка так добре служить користувачам у Польщі. Вірю, що нова платформа швидко приживеться серед українських користувачів, а ми з цього отримаємо дуже корисний досвід». Повідомити вартість запуску проекту в «Агора Україна» відмовилися.

ТОВ «Агора Україна» створене в травні 2007 р. компанією Agora SA. До сфери діяльності української компанії належить видавнича та Інтернет-діяльність на території України.
Agora – одна з найбільших медіа-компаній у Польщі. Основний бізнес компанії – Gazeta Wyborcza – найбільша щоденна якісна газета Польщі. Компанія також видає безкоштовну загальнонаціональну газету Metro, яка є третьою за обсягом аудиторії, а також 14 кольорових журналів на різноманітну тематику: від дому і дизайну інтер’єрів до кулінарії та життєвого стилю. Другим за значенням напрямом бізнесу Агори вважається AMS – провідний польський оператор зовнішньої реклами. До радіо-напряму Агори належать 28 місцевих радіостанцій, одна міжрегіональна новинна радіостанція та Інтернет-радіостанція Tuba.fm, Інтернет-портал Gazeta.pl і близько 25 онлайн-сервісів і брендів. Прибуток групи в першому півріччі 2007 р. – 636 млн злотих, чистий прибуток – 47 млн злотих.Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter