Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 3, 2008

Видавець «Газети по-українськи» запускає україномовний тижневик «Країна», - «Телекритика»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ТОВ «Видавнича група «Нова інформація», яке видає«Газету по-українськи», готує до запуску нове видання. За інформацією «Телекритики», це буде україномовний тижневик «загального інтересу», орієнтований на інтелектуального читача. Називатиметься він «Країна». Перший номер заплановано до випуску на кінець жовтня – початок листопада.
 
У видавництві розповідати про новий журнал відмовилися. Головний редактор «Газети по-українськи» Володимир Рубан інформацію про вихід видання не спростував, але заявив, що до моменту виходу першого номера коментарів не буде.
 
У тому тематичному сегменті, у якому має вийти «Країна», вже існує два україномовних видання - «Український тиждень» та «Главред», а ще одне – «Новинар» - нещодавно було закрито. Проте головний редактор «Українського тижня» Роман Кульчинський стверджує, що, на його думку, журнали конкурувати не будуть: «Ніхто не знає, скільки україномовних видань загального інтересу потрібно читачеві, але навряд чи одне... Тому ми не думаємо, що вони заберуть у нас аудиторію».
 
www.telekritika.ua


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter