Июль 15, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 23, 2010

Екс-кандидатка в члени до Нацради Оксана Єлманова стверджує, що її диплом – не є підробкою, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Голова наглядової ради FIM Group Оксана Єлманова (на фото) наполягає, що її диплом про юридичну освіту не є підробкою. Про це вона заявила сьогодні під час дискусії, організованої Східноєвропейським інститутом проблем медіа.

Нагадаємо, пані Єлманова була одним з кандидатів на членство у Національній раді з питань телебачення та радіомовлення. Однак Комітет ВР з питань свободи слова та інформації відсіяв її кандидатуру та ще 7 інших за формальними ознаками.

«Мені фактично сказали, що мій диплом підробка, але це не так, – каже Єлманова. – Це зачепило мене вже просто по-людськи і тому я хочу довести істину».

На підтвердження своїх слів Оксана Єлманова надіслала копії документів (у додатку* - МБ). 

Як писав «МедіаБізнес», сьогодні секретар Комітета Верховної Ради України з питань свободи слова та інформації Юрій Стець заявив, що обрання парламентом членів Національної ради з питань телебачення та радіомовлення може бути непрозорим.

З його слів, зараз певні політики від коаліції заявляють, що всупереч рішення комітету внесуть навіть відхилені кандидатури на посади членів Нацради в зал і проголосують.

Водночас, на його думку, якщо голосування пройде з порушеннями – всі рішення, обраної таким чином Нацради згодом можна буде оскаржити. 

Втім, у кулуарах парламенту кажуть, що депутати вже визначилися з кандидатурами нових членів до Нацради: серед фаворитів називають Миколу Фартушного, Оксану Єлманову, Ірину Опілат та Євгена Баранова.

   

dyplom.jpg

Довідка, що була надана на запит Комітету ВР

__11.jpg

 

Відповідь Мін'юсту надала Єлмановій

ppppppppppp.jpg

 Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter