Октябрь 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Октябрь ’18 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 5
11
15
19
24
25
26
27
    
Октябрь 7, 2010

СТБ хоче повернути частоти у Новоград-Волинському та Червонограді, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

СТБ буде судитися за повернення йому частот виділених Національною радою з питань телебачення та радіомовлення на початку 2010 року. Цю інформацію підтверджують на телеканалі СТБ.

Канал звернувся до Вищого адміністративного суду з касацiйною скаргою на постанову Окружного адміністративного суду міста Києва та постанову Київського апеляційного адміністративного суду щодо січневого конкурсу Нацради на вільні частоти.
 
Нагадаємо, каналами  НТН та «Ентер мюзік» оскаржували рішення конкурсу Нацради, яким ТВі та «5-му каналу» були видані ліцензії. Але на цьому ж конкурсі, також, було видано ліцензії ще 15 телеканалам. Серед них і СТБ.

«На конкурсі ми виграли частоти у Новоград-Волинському та Червонограді. Для нас вони важливі, тому що в цих містах СТБ не мовить взагалі. Тому не буду оцінювати правильне рішення суду, чи ні. Ми будемо судитися за повернення нам отриманого на конкурсі», – каже Генадій Кізіма, директор департаменту розвитку СТБ.

За словами Анатолія Максимчука, заступника гендиректора телеканалу СТБ, на конкурсі по кожній частоті голосування проводилось окремо. Тобто фактично, по кожній частоті проводився свій окремий конкурс і тому не зрозуміло, чому суд вирішуючи питання законності видачі частот ТВі та «5-му каналу», суд позбавив частот й решту каналів.

«Ми вважаємо рішення судів першої та апеляційної інстанції не законними та такими, що прийняті з порушенням норм матеріального і процесуального права. Рішення щодо наших подальших дій будуть прийняті після того, як Вищий адміністративний суд розгляне справу», - заявляє Анатолій Максимчук.

СТБ – общенациональный телевизионный канал. Основан в 1997 году. С 2004 года руководителем канала является Владимир Бородянский. Техническое покрытие — 98,3 % территории Украины (города 50 тыс+). Среднесуточная доля канала по аудитории 18+ в городах с населением 50 тыс+ в I квартале 2010 г. составила 8,81 %, рейтинг – 1,52 %; по аудитории 14-49 в городах с населением 50 тыс+ доля – 9,38%, рейтинг – 1,33%, согласно данных GFK Ukraine. елеканал СТБ  вместе с ICTV, «Новый канал», М1 и QTV входит в группу StarLight Media. Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter