Март 26, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 26, 2011

Шкляр: Я відразу говорив, щоб екранізацією «Чорного ворона» займався українець, - zik.ua

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

«Для мене слова Єжи Гофмана не були несподіванкою», – так сказав письменник Василь Шкляр у коментарі ЗІКу стосовно інформації про те, що режисер Єжи Гофман відмовився екранізувати роман Василя Шкляра, оскільки «хочеш, щоб поважали тебе, твою націю, історію і традиції, повинен поважати й інші нації з їх історією... не можна всіх навколо вважати ворогами!».

Сам Василь Шкляр особисто не розмовляв з Єжи Гофманом про екранізацію свого роману: «Я ж не знаю, що саме сказав Єжи Гофман, як не знаю, які саме запитання йому поставили. Ми ж зараз маємо ті слова, які передаються різними виданнями».

Щодо таких заяв, то як сказав мені мій видавець, пішла нова хвиля зацікавлення «Чорним вороном». Роман хочуть прочитати навіть ті, які раніше не прочитали жодної книги, хочуть знати, що ж написано у «Чорному вороні», – зазначає український письменник.

«Зараз тривають переговори з різними режисерами щодо екранізації роману. Мені сказали, що потрібен переклад роману англійською мовою. Зараз такий переклад робиться в Англії. Через два-три місяці він буде готовий», – сказав Шкляр.

«Коли ж я говорив про прізвища кінорежисерів (чи то Єжи Гофмана, чи Мела Гібсона), то я не називав їх конкретно, я мав на увазі режисерів їхнього рівня. Коли я казав про режисера рівня Єжи Гофмана, то мав на увазі масштабність картин», – наголосив письменник.

Щодо режисера, який мав би екранізувати «Чорного ворона», то, як зазначає Василь Шкляр: «Я ж з самого початку говорив, щоб це був українець. Але поки що такого українця не знайшлося... ».

Нагадаємо, минулого тижня польський режисер Єжи Гофман заявив, що відхилив пропозицію знімати «Чорного ворона», оскільки книга йому «дуже не сподобалася».

У березні 2011 року Василь Шкляр казав, що його «знайомі художники говорили з Єжи Гофманом, він дуже зацікавився, мене підганяє. Щоб я швидше дав якщо не сценарій, то синопсис. І він готовий буде знімати».

У вересні повідомлялося, що Віктор Ющенко хоче залучити до екранізації «Чорного ворона» голлівудського актора і режисера Мела Гібсона.

Роман «Чорний ворон» розповідає про збройну боротьбу українців (повстанців Черкащини, Кіровоградщини і Київщини) проти більшовицької влади у 20-х роках ХХ століття – ще кілька років після того, як влада УНР емігрувала з України.

zik.ua

 


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter