Июнь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 8, 2011

«Сегодня» у передстрайковому стані і без інтернету в офісі, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

 
Редакція газети «Сегодня» оголошує передстрайковий стан. Про це йдеться у повідомленні, розповсюдженому сьогодні, 8 грудня, в соціальних мережах та ЗМІ. А за повідомленням редактора західноукраїнського випуску видання Олександри Харченко, станом на 22.30 у головному офісі редакції "Сегодня" у Києві відключили Інтернет.
Наводимо розповсюджений текст заяви без змін:

"В останні місяці в компанії «Сьогодні мультимедіа» склалася напружена ситуація. Новий генеральний директор компанії Олена Громницька веде лінію на згортання прийнятих раніше в компанії прозорих і цивілізованих правил гри.

Олена Громницька намагається запровадити корупційні схеми публікації замовних статей, які вона використовувала на своїх попередніх місцях роботи, а також ввести цензуру в газеті «Сегодня» і на сайті Segodnya.ua.
Звичайною практикою стало зняття за прямою вказівкою Громницької матеріалів з нашого сайту щодо різних діячів (зокрема, мера Одеси Олексія Костусєва, радника президента Ганни Герман), тиск на головного редактора газети «Сегодня» з метою запобігти появі «незручних» публікацій щодо окремих політиків і бізнесменів. Водночас, на сайті стали розміщувати в якості редакційних матеріалів статті, які в газеті виходили як рекламні (з останніх прикладів - промова бізнесмена Дмитра Фірташа на з'їзді роботодавців).

Трудовий колектив редакції газети «Сегодня» 28 листопада передав звернення з приводу деструктивної діяльності Олени Громницької на ім'я акціонера газети Ріната Ахметова, а також на ім'я відповідальних менеджерів СКМ. Пан Ахметов доручив провести розслідування.

Водночас, представники СКМ заявили головному редактору газети «Сегодня» Ігорю Гужві про те, що розслідування, якщо і буде проведено, то колись у майбутньому, і запропонували головному редактору написати заяву на звільнення. Єдині оголошені причини - підготовка листа на ім'я Ріната Ахметова і незгода з політикою генерального директора. Після того, як Ігор Гужва відмовився це зробити, йому було оголошено, що його все одно буде звільнено. Підстави для звільнення, згідно КЗпПУ, названі не були.

Трудовий колектив розцінює цей факт як початок розправи над редакцією за проявлену принципову позицію і оголошує передстрайковий стан.

Наші вимоги:

1. Провести розслідування порушених у нашому зверненні проблем і відновити цивілізовані норми роботи компанії, гарантувати журналістам газети право доносити об'єктивну інформацію читачам, припинити цензуру.

2. Припинити спроби звільнення підписантів звернення.

3. На час розслідування відсторонити Олену Громницьку від виконання обов'язків генерального директора ПрАТ «Сьогодні мультимедіа».

У разі невиконання цих вимог редакція газети «Сегодня» буде змушена вдатися до крайнього заходу - страйку.

Трудовий колектив газети «Сегодня» 8 грудня 2011".
Нагадаємо, з 18 липня 2011 року гендиректором «Сегодня Мультимедиа» (видавничий холдинг Групи СКМ) призначено Олену Громницьку. Вона замінила на цій посаді Гільєрмо Шмітта.
ПрАТ «Сегодня Мультимедіа» працює у видавничому бізнесі з 1997 року. Компанія включає в себе всеукраїнську газету «Сегодня» та ряд регіональних газет: «Донецкие новости», безкоштовний тижневик «Курьер», суспільно-політична газета «Вечерний Донецк», телегід «РИО», газета «Приазовский рабочий» та інші. Також у розпорядженні компанії - кілька інтернет-порталів www.segodnya.ua, www.dnews.donetsk.ua, www.pr.ua, www.vecherka.donetsk.ua, а також власна газетна типографія у Вишгороді.


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter