Май 20, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Декабрь 23, 2011

«Медіапартнерство» ексклюзивно продаватиме рекламу на каналі «НТВ Мир», - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сейлс-хаус «Медіапартнерство», що входить в медіа-холдинг «Медіа Група Україна», отримав ексклюзивні права на продаж реклами на телеканалі «НТВ Мир» з січня 2012 року. Тепер «Медіапартнерство» продаватиме рекламу на національному каналі «Україна», кабельному спеціалізованому телеканалі «Футбол» і «НТВ Мир». Про це повідомляє прес-служба медіа-холдингу «Медіа Група Україна».

У другому півріччі 2011 року доля каналу «НТВ Мир» склала 1,67% (за аудиторією 18+, 50 тис+).

«В 2011 році  телеканали «Україна» і «Футбол» продовжили зростання рекламних доходів, яке впевнено почалось ще в 2010 році. В році що надходить, з отриманням ексклюзивних прав на продаж реклам на каналі «НТВ Мир» ми зможемо ще більше підсилити нашу пропозицію ринку», - заявив В’ячеслав Булавін, директор сейлс-хауса «Медіапартнерство».

Людмила Вівсяна, директор компанії «Нова телевізійна група» (офіційний партнер телеканалу «НТВ Мир» в Україні) зазначила, що рада співпраці із сейлс-хаусом.

«Ми пишаємось тим, що реклама на нашому телеканалі буде продаватись в пакеті із лідером ринку – національним каналом «Україна», а також з офіційним транслятором чемпіонату із футболу ЄВРО-2012, каналом «Футбол», - заявила вона.

Як повідомляв «МедіаБізнес», департамент продажів телеканалу «1+1» також додав до свого рекламного пакету канали, які не входять до групи "плюсів" – «Тоніс» та «5 канал».

Нагадаємо, з 2012 року «1+1» співпрацюватиме у продажах реклами з сейлз-хаусом «Медіапартнерство».

ТОВ «Медіа Група Україна» - медіахолдинг, створений у 2010 році на базі телеканалу «Україна». Об'єднує національний телеканал загального інтересу «Україна», спортивні канали «Футбол» і «Футбол +», регіональний канал «Донбас», сейлз-хаус «Медіапартнерство», Інтернет-холдинг «ДіджіталВенчерз». 99,999% акцій компанії належить групі «Систем Кепітал Менеджмент».

Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter