Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Апрель 25, 2012

«БІ ЕНД ЕЙЧ» заплатили 24,2 млн до бюджету, але вважають, що це забагато, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Керівництво ПрАТ B&H, власника студії кінодубляжу LeDoyen, погасило збитки, завдані бюджету на суму 24,2 млн грн.   Про це повідомляється в розповсюдженому релізі компанії.

Як повідомила прес-служба Державної податкової служби (ДПС) України в Києві з посиланням на начальника управління столичної податкової міліції Ігоря Усика, загальна сума збитку, нанесеного державі у вигляді ухилення від сплати податків, разом зі штрафними санкціями, склала 24,2 млн грн.

 "Посадові особи підприємства, які сплатили податки і збори, а також відшкодували шкоду, завдану державі їх несвоєчасною сплатою, звільняються від кримінальної відповідальності згідно ч.4 ст.212 Кримінального кодексу Україні", - сказав Усик.Про це із посилання на Інтерфакс-Україна повідомляє ресурс "Кореспондент" .

Натомість компанія наполягає на тому, що внаслідок такого рішення була вимушена сплатити один і той же податок до бюджету в подвійному розмірі – вперше, при імпортуванні товару на митну території України, та вдруге, на підставі податкового повідомлення-рішення.   Про це повідомляє прес-служба ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ»

Такий фіскальний підхід є неприпустимим в правовій державі та свідчить про неправомірний тиск на сумлінного платника податків.

ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» у зв’язку з цим заявляє, що сплата вказаної суми податку є виконанням рішення адміністративного суду в незалежності від нашої незгоди з його суттю, у жодному випадку не є згодою з обвинуваченнями її службових осіб у вчиненні злочину і підтвердженням правомірності порушення кримінальної справи, або наявності підстав для застосування положень ч.4 ст.212 Кримінального кодексу України до врегулювання адміністративного спору.   

Крім того, ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ» продовжує судове оскарження рішення Апеляційного адміністративного суду міста Києва в касаційному порядку. В разі залишення судами національної судової системи вказаного рішення в силі, компанія буде шукати справедливості в Європейському суді з прав людини.

  Як вже писав "МедіаБізнес", 5 квітня податкова влаштувала "маски-шоу" на студії дубляжа LeDoyen, що є одним із підприємств ПрАТ «БІ ЕНД ЕЙЧ»


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter