Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 6, 2012

На телеканалі «Ера» виходять нові програми «Поміж рядками» та «Твій голос», - «МедіаБізнес» .

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Програма «Твій голос» виходитиме на телеканалі «Ера» з 8 вересня у вечірньому ефірі. Це підсумкова програма тижня, присвячена виборам до Верховної Ради України. В програмі ведуча разом із гостем підбивають підсумок політичних подій тижня в контексті перебігу виборчої кампанії. Про це повідомляє прес-служба телеканалу.

За словами шеф-редактора програми Сергія Попова, завдання проекту - поінформувати глядачів про перебіг виборчої кампанії, провести аналіз якості агітаційної роботи політичних сил, викрити зловживання, допомогти глядачам сформувати власну думку щодо політичних особистостей та сил, власний погляд щодо напрямків розвитку держави та суспільства в цілому, допомогти глядачам зробити усвідомлений вибір під час голосування».

«Твій голос» виходитиме щосуботи, хронометраж – 20 хвилин. Перший випуск програми – 8 вересня, 23.30.

А з 10 вересня на телеканалі «Ера» стартує програма «Поміж рядками». Вона замінить «Експерт на зв»язку» і виходитиме в тих же слотах – ранковому та вечірньому. За форматом це інформаційно-аналітичне ток-шоу.

В його основі - обговорення рішень державних органів; законів, що набули чи мають набути чинності, подій в економічному чи соціальному житті суспільства, які впливають на життя окремих груп населення.

Завдання, яке ставить перед собою творча група, разом з експертами розібратися в дрібницях - прочитати «поміж рядками», надати глядачам всебічну інформацію щодо конкретного рішення або події, як саме це рішення стосуватиметься життя окремо взятої родини чи особи. Надати свого роду консультацію, як діяти людині в певній ситуації.

«Поміж рядками» виходитиме від понеділка по четвер. Хронометраж – 20 хвилин.
 
Ведучими програм «Твій голос» та «Поміж рядками» будуть Ольга Ксьонз та Світлана Леонтьєва, які раніше по черзі вели «Експерт на зв»язку».Эффективно! стальная полоса, мы всегда Вам рады Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter