Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 12, 2012

Канал БТБ (ТОВ "Банківське телебачення") та Bloomberg Television сьогодні оголосили про угоду щодо поставок контенту, - un.ua

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Глобальний канал ділових та фінансових новин BloombergTV постачатиме ділові та фінансові відеоновини, а також телевізійний контент каналу БТБ, новому цілодобовому україномовному каналу. Канал БТБ, що базується у Києві, здійснює мовлення українською мовою по всій країні.
 
"Ми раді запропонувати глядачам каналу БТБ щоденну добірку оригінального відео Bloomberg Television, інтерв’ю та сюжетів, - говорить Малкольм Фрід, виконавчий директор Bloomberg Television у Європі, Африці та на Близькому Сході. - Перевіреними, точними та вчасними діловими новинами ми завоювали довіру світових лідерів, а також людей, які приймають відповідальні рішення по всьому світу. Зараз і глядачі, що розмовляють українською, можуть дістати користь від нашого неодноразово відзначеного нагородами контенту, інтерв’ю та репортажів".
 
"Співпрацювати із незмінним лідером ділового мовлення в світі - телеканалом Bloomberg - велика честь для нас, - каже Світлана Криворучко, директор каналу БТБ. - Наш канал вважає за свою головну мету підвищення фінансової грамотності українців. Ми переконані, що український глядач давно потребував якісних і цікавих програм ділового та фінансового спрямування, які висвітлюють на лише події в Україні, але й в усьому світі. Завдяки партнерству з Bloomberg TV, ми можемо надати нашим глядачам доступ до найсвіжішої та найповнішої фінансової інформації про найбільші ринки світу. Тепер українські телеглядачі дістали унікальну нагоду дивитися найкращі телепрограми виробництва Bloomberg Television".
 
В рамках угоди Bloomberg Television, що без упину інформує про компанії, людей та ідеї, які впливають на ринки, надаватиме у розпорядження каналу БТБ оригінальні інтерв’ю, новинні репортажі та інший програмний продукт, який канал БТБ перекладатиме українською мовою. Bloomberg Television всебічно висвітлює новини бізнесу, економіки та політики за допомогою понад 2400 медіапрофесіоналів, що працюють у 146-ти бюро 72-х країн світу, а також студій у Нью - Йорку, Лондоні та Гонконгу.
 
Про Bloomberg
 
Bloomberg - світовий лідер ділової та фінансової інформації і новин. Його продукти дають переваги тим, хто ухвалює рішення, бо забезпечують контакт із динамічним середовищем інформації, діячів та ідей. Сильний бік компанії - швидка і точна подача даних, новин та аналітики з використанням інноваційних технологій. Це ключова особливість сервісу Bloomberg Professional, який надає понад 310 000 передплатників фінансову інформацію в режимі реального часу. Рішення Bloomberg для підприємств базуються на головній перевазі компанії - новітній технології, яка дає змогу клієнтам більш ефективно та результативно отримувати дані, інтегрувати та розповсюджувати їх, керувати інформацією в організаціях.
 
Сервіси Bloomberg Law, Bloomberg Government, Bloomberg New Energy Finance та Bloomberg BNA – це новини та аналітика для тих, хто ухвалює рішення поза сферою фінансів. Новини Bloomberg News, що розповсюджуються в рамках сервісу Bloomberg Professional, а також по телебаченню, радіо, мобільним зв’язком, в Інтернеті та в часописах Bloomberg Businessweek та Bloomberg Markets готують понад 2400 медіапрофесіоналів у 146 бюро 72 країн світу. Штаб - квартира Bloomberg міститься у Нью - Йорку. На Bloomberg працюють понад 15 000 людей у 192 точках світу.
 
Про канал БТБ
 
Телеканал БТБ - унікальний проект, створений Національним банком України з метою підвищення фінансової культури населення України. БТБ має доступ до ексклюзивних джерел фінансової інформації, а також отримує коментарі з перших вуст щодо цілої низки подій та явищ не лише на фінансовому ринку, але й у решті сфер економічного та соціального життя країни.
 
Нині канал БТБ активно просувається в найбільш динамічних сегментах дистрибуції телевізійного контенту: на супутнику AMOS 2 з аудиторією близько трьох мільйонів домогосподарств лише в Україні, у цифровій багатоканальній мережі (покриття 95% населення України) і в усіх кабельних мережах України.
 
Цільова аудиторія каналу БТБ:
Громадяни України, яким максимально повна та об’єктивна інформація потрібна для підвищення ефективності управління особистими фінансами, для розвитку власного бізнесу та оцінки привабливості інвестицій.
Представники фінансового сектору: керівний персонал банків, страхових та фондових компаній, співробітники інвестиційних фондів, експерти, аудитори, журналісти та аналітики спеціалізованих видань, держслужбовці.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter