Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 22, 2013

ТАВР Медіа запустив Радіо Relax, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Радіогрупа ТАВР Медіа запустила нову радіостанцію Радіо Relax. С 20 січня легке та спокійне РадіоRelax мовить на хвилях Мьюзік Радіо. Про це повідомляє прес-служба радіогрупи.

Рішення про переформатування мережі Мьюзік Радіо у новий для української аудиторії формат керівництво ТАВР Медіа виношувало з моменту покупки мережі на початку року і, зі слів гендиректора радіо групи, - носить стратегічний характер для компанії.

Творча команда нової мережі пов’язує запуск Радіо Relax у ТАВРі із життєвою необхідністю.

Радіо Relax орієнтоване на слухачів віком від 30 до 50 років. Музичним ядром станції стане мікс спокійних мелодичних композицій з 60-х, 70-х і 80-х років, доповнений сучасними варіаціями легкої музики.

«На Радіо Relax звучатимуть достатньо популярні і відомі пісні. В чому полягатиме його головна особливість? В емоції. Вся суть програмування Радіо Relax зводиться не до набору пісень, а до емоційності музичного букету. Радіо Relax – це трансляція емоцій – легких, спокійних, добрих», - говорить генеральний продюсер ТАВР Медіа Віталій Дроздов.

Творча команда Радіо Relax повністю сформована, - повідомляють в ТАВРі. Директором радіомережі призначено Юлію Смірнову. Щодо планів розвитку новоствореної мережі, керівництво радіостанції зазначило, що однією з найперших задач є закріплення нішевих позицій та розширення покриття мережі.

«Створюючи Радіо Relax, наша творча ціль була створити станцію з рейтинговим потенціалом, однак наша головна задача – створити для слухача спокійний емоційний фон, в якому йому буде комфортно їхати на роботу, працювати, займатися улюбленими справами, відпочивати і взагалі жити у великому місті», -підсумував Віталій Дроздов.

Наразі Радіо Relax можна почути у 7-ми містах України: Київ – 101,5 FM, Кам’янець-Подільський – 107,5 FM, Сєверодонецьк – 90,6 FM, Вінниця – 105,9 FM, Ніжин – 107,5 FM, Судак – 107,6 FM, Дніпропетровськ – 88,5 FM.

Нагадаємо, радіогрупа УМХ запустила нову радіостанцію Lounge FM.

ТАВР Медіа – найбільша радіо група України із долею ринку 31%. До портфелю ТАВР Медіа входять 6 концептуально різних радіостанцій, що займають лідерські позиції у національних та локальних рейтингах – «Русское Радио Украина», «Хіт FM», «Радіо Мелодія», Радіо Roks, Кiss FM, Радіо Relax. Генеральний директор радіо холдингу – Ігор Чернишов. Сайт – tavrmedia.ua
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter