Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 1, 2013

На «Радіо-Ера ФМ» заговорить Сєва Новогородцев, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Програма «Рок-пятилетки» виходить в ефір на «Радіо-Ера ФМ» з 4 лютого. Автор та ведучий програми – легенда всесвітньої служби ВВС Сєва Новгородцев. Про це повідомляє прес-служба телерадіокомпанії.

«Рок-пятилетки» звучатимуть щопонеділка, о 9.08.

В ексклюзивному інтерв»ю «Радіо-Ера ФМ» Сєва Новгородцев так пояснив задум та назву цього циклу: «Якщо простежувати шляхи музики п'ятирічними, начебто геологічними, пластами, то ми побачимо, що час змінювався цими п'ятирічками скачкоподібно, і в популярній музиці, неначе муха у бурштині, застиг, відобразився сам дух епохи. Звідси й була ідея -  зробити ці рок-п'ятирічки, щоб нагадати не тільки, як жили, що співали і під що танцювали, але й яке відчуття світу було тоді у людей».

Нагадаємо, що на «Радіо-Ера ФМ» вже понад рік виходить авторська музична програма знаного україського журналіста Андрія Куликова «Пора року». Відтепер обидві програми будут об'єднані в єдиний проект «РОкові години на Радіо-Ера ФМ». «Пора року» виходить щоп'ятниці, о 20.08.

Нагадаємо, в рамках співпраці BBC Українa та радіохолдингу України «Тавр Медіа» 27 листопада 2012 в ефірі радіо «ROKS» з’явився проект відомого радіоведучого Сєви Новгородцева «Осторожно, люди!».
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter