Январь 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Февраль 26, 2013

Доля УНІАН залежить від інвесторів, - Юрій Стець, - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Доля інформаційної агенції  УНІАН цілком залежить від інвесторів, адже це бізнес-проект.  Але у разі негативного розвитку подій альтернативою УНІАНу стануть інтернет-ресурси, інтернет-блоги журналістів, соціальні мережі – ці ресурси цензурувати неможливо. Про таке в ефірі «5 каналу» заявив член Комітету Верховної Ради  з питань свободи слова та інформації Юрій Стець.

«Треба усвідомити, що УНІАН – це бізнес-проект. І очевидно, що для Коломойського і інших інвесторів – це в першу чергу бізнес, який вони можуть знищити або продати, або закрити – це їх право як власників, як інвесторів» , - зазначив Стець.

 «Питання в тому, чи від цього постраждає суспільство  - очевидно, коли закривається одна з найстаріших інформаційних агенцій, що так. Що робити суспільству? Обирати, яким чином отримувати інформацію, я наголошую на тому, що існує інтернет, існують блоги, існують соціальні мережі, а це вже не можливо закрити», - заявив член парламентського комітету з питань свободи слова та інформації.

Нагадаємо, інформація щодо можливого закриття інформаційного агентства УНІАН, з"вилась вчора, 25 лютого, із посиланням на анонімне джерело, близьке до групи "Приват". Анонім заявив, що  Ігор Коломойський вже ухвалив таке рішення.

Як і у випадку із закриттям Коломойським "Газети по-київськи", офіційною причиною закриття буде оголошена фінансова складова. Операційна збитковість УНІАН складає близько 1 млн гривень на місяць.

Нагадаємо, закриття видань та конфлікти, пов"язани із медійною власністю Ігоря Коломойського, вже відубвались.

22 лютого 2010 року співробітники групи сайтів «Главред» (VIP.glavred, Stars.glavred, Sport.glavred і Stolitsa.glavred) і журналу «Главред» оголосили безстроковий страйк з причини невиплати зарплатні і гонорарів. Після цього «Главред» пережив скорочення штатів.  

Влітку 2011 «Газета по-київськи» була закрита.

Закриття супроводжувалось відкритою полемікою між головредом газети Сергієм Тихим та інвестором видання Ігорем Коломойським.

Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter