Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Март 15, 2013

Телеканал «ЕРА» вимірюватимуть окремо від «Першого Національного», - «МедіаБізнес»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

ТРК «ЕРА» повідомляє, що з 18 березня 2013 року ТОВ «Комунікаційний Альянс» та Іноземне підприємство «ГФК ЮКРЕЙН» на замовлення ІТК здійснюватимуть дослідження проявів телевізійної сітки та реклами по ефірному (аналоговому) мовленню телеканалу «ЕРА» окремо від телеканалу «ПЕРШИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ» та відображати дані ТВ-панелі також окремо.

Такий крок має на меті більш чітку ідентифікацію телеканалу «ЕРА», посилення сприйняття його як окремого бренду. Особливо актуальним це стало у зв»язку з тим, що ТРК «ЕРА», крім ефірного (аналогового) мовлення, здійснює також і цілодобове супутникове мовлення відповідно до Ліцензії на супутникове мовлення. Тож, згодом постане необхідність дослідження проявів телевізійної сітки та реклами ТРК «ЕРА» 24 години на добу.

Нагадаємо, з 2014 року проведення репрезентативного дослідження телевізійної аудиторії буде займатися компанія Nielsen.

Телевизионная панель Nielsen будет включать общенациональную выборку из 3 740 домохозяйств, что на 50% превышает нынешнюю. Это даст возможность анализировать более узкие целевые группы. Пиплметры  Nielsen будут измерять  как реальный, так и отложенный телепросмотр. Nielsen будет тесно сотрудничать с Техническим Комитетом ИТК. Начало подачи данных запланировано на январь 2014 года.

 

 Телеканал «ЕРА» здійснює ефірне (аналогове) мовлення щоденно, з 06:00 год. до 08:59:59 год. та з 23:00 год. до 25:17:59 год. на підставі Ліцензії Серія НР №1102-м, яка видана 30.04.2010р. Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter