Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Январь ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
 6
 7
10
11
12
30
   
Декабрь 26, 2014

"Русское радио Україна" почують в Донецьку

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Сьогодні про це під час прес-конференції повідомив директор «Русского Радио Україна» Сергій Кузін. 25 грудня з міста Волноваха на частоті 97.0 FM для жителів окупованих територій запрацювала всеукраїнська мережа, на хвилях якої будуть звучати як програми «Русского Радио Україна», так і спеціальні випуски новин, котрі буде готувати спеціально для Донбасу Громадське радіо.

За словами Сергія Кузіна, це відповідальна і дуже важлива місія - повернути жителів тимчасово окупованих територій у життя країни принаймні інформаційно, адже люди на Сході практично ізольовані від нормального повноцінного життя. І вкрай важливо, що вони дізнавались про події в державі власне з українських ЗМІ.

Голова національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрій Артеменко зазначив, що запуск сигналу «Русского Радио Україна» на тимчасово окупованих територіях Донбасу - це якісно новий прорив в інформаційному мовленні нашої держави. Також пан Артеменко та Сергій Кузін від імені усіх учасників проекту подякували працівникам концерну РРТ, котрі, ризикуючи життям, забезпечують технічну можливість мовлення. А сьогодні це реально доводиться робити під кулями та постійними обстрілами з боку бойовиків.
Крім цього учасники прес-конференції повідомили про те, що подібний проект готується, і згодом «Русское Радио Україна» планує розпочати мовлення також на Луганську область.

"Русское Радио Україна" входить до складу радіогрупи "ТАВР-Медіа". До складу радіогрупи також входять радіостанції "ХІТ FM", "KISS FM", "Radio ROKS", " Радіо RELAX" та "Радіо Мелодія".
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter