Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Январь ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
 6
 7
10
11
12
30
   
Февраль 17, 2015

Радіо 24 та «Русское радио Украина» транслюватимуть «Хроники Донбасса»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З лютого інформаційний радіо проект «Хроники Донбасса» виходитиме щогодини з 8.00 до 20.00 год. Проект готує команда «Громадського радіо», а транслюють радіостанції «24» та «Русское радио Украина» через передавачі, що розміщені поблизу Луганська та Донецька. Про це повідомляє «Радіокомітет» із посиланням на журналіста проекту Наталія Соколенко.

Наразі в ефір упродовж дня виходять чотири випуски новин. Надалі журналісти планують зробити проект цілодобовим.

«Через наших родичів та друзів, які живуть на окупованій території,  ми перевіряємо якість звучання. Щодня ми отримуємо підтвердження чи добре нас чути. Ми ведемо перемовини з іншими радіокомпаніями щодо розширення мовлення», - розказала Наталія Соколенко.

Пані Соколенко звертає увагу на те, що контент, який виходить з радіостанцій, що мовлять на всю країну, не підходить для тієї аудиторії: «Вони не готові сприймати українську мову, але готові сприймати російську, тому саме такою мовою і потрібно готувати інформацію. Ми робимо новини таким чином, щоб люди, які потенційно є симпатиками тієї влади, замислювались над тим, що зараз відбувається у країні. Ми розуміємо, що сторона ДНР та ЛНР подає інформацію зі свого боку, ми ж наводимо різні дані: як з їхніх сайтів, так і з наших джерел. Ми  намагаємось передавати інформацію так, щоб вони побачили, що світ є не таким, яким вони його собі уявляють. Наприклад, як інформацію подає «Козаче FM».
За словами Наталії Соколенко, журналісти проекту не намагаються приховати проблеми, які виникають у мешканців східних регіонів у зв’язку з діями української влади. «Наприклад, щодо перетину кордону. Ми говоримо про черги і про інші незручності, але водночас ми інформуємо і про черги на російському кордоні», - додає вона.

Нагадаємо, «Хроники Донбасса» вийшли в ефір наприкінці грудня. «Громадське радіо» ще не отримало частоти в Національній раді з питань телебачення та радіомовлення.


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter