Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 7, 2015

Під будівлею ТВі - шини. Працівники вимагають виплати зарплатні

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

7 травня працівники ТВІ зібралися біля будівлі телеканалу для того, щоб знову нагадати про заборгованість керівництва перед працівниками. Біля будівлі близько 20 працівників вимагали повернути їм гроші, які телеканал не виплачує вже 4 місяці. Про це розповів один з працівників телеканалу Євген Чипелянський, - повідомляє Громадське радіо.
 
«Сьогодні ми прийшли сюди для того, щоб вимагати діалогу та надання тієї інформації, яка передбачена законом профспілки. Відновлення або переговорного процесу, або складання графіку погашення заборгованості. Якісь промови Урбанського, який постійно робить промови про патріотизм, ми теж патріоти, і тут багато людей, які були в АТО, у тому числі і я», — заявив Євген.
За словами Євгена, вони вимагали графік погашення заборгованості, але їм цього не надали. Працівників телеканалу змушують вийти з профспілки, якщо вони цього не зроблять, то ніяких грошей не отримають.
«Сума заборгованості понад 2 мільйони, можливо, і 3 мільйони. Я володію інформацією лише по заборгованості членів моєї Профспілки, це 46 чоловік, і по ним заборгованість 1 мільйон 200 тисяч, і це заборгованість на стан березня, і зараз вже 4 місяці», — розповів Євген Чипелянський
 
Працівники телеканалу намагалися потрапити до кабінету представника керівництва Максима Урбанського, але охорона заборонила заходити на територію каналу і сказала, що пан Урбанський наразі зайнятий.
Євген заявив, якщо протягох декількох днів пан Урбанський не вирішить питання по зарплаті, то вони будуть палити шини у його кабінеті.
 
Нагадаємо, що другого квітня працівників ТВІ не пускали до своїх робочих місць.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter