Апрель 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 14, 2015

Нацрада наклала на телеканал ТВі штраф

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

На телеканал ТВі (ТОВ "ІНФО24") накладено штраф у розмірі 6090 грн. Про це повідомляє espreso.tv із посиланням на прес-службу Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення.

"Штраф за порушення законодавства про телебачення і радіомовлення на засіданні Національної ради 13 серпня накладено на ТОВ "ІНФО24" (логотип "ТВі"). Його розмір – 5% суми ліцензійного збору, нарахованого за видачу ліцензії - 6090,00 грн", - йдеться у повідомленні.

Таку санкцію застосовано у зв’язку з  тим,  що компанія не усунула порушень у своїй діяльності, за які їй у квітні цього року було оголошено попередження. Йшлося про відсутність мовлення за супутниковою ліцензією. Моніторинги Національної ради від 18.06.2015 та 23.07.2015 повторно зафіксували, що ліцензіат не мовить.

Це є порушенням вимог частини сьомої статті 27, пункту а) частини першої статті 59 Закону України "Про телебачення і радіомовлення" і підставою для застосування санкції "стягнення штрафу". Відповідне рішення й ухвалив регулятор на засіданні. Водночас телеканал зобов’язано упродовж двох тижнів привести свою діяльність до вимог чинного законодавства.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter