Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Сентябрь 24, 2015

Створено Український Кіноінститут для допомоги кіноіндустрії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

В Україні почав роботу Український кіноінститут. Він заснований як громадська організація групою українських і американських кінематографістів. Мета Кіноінституту - допомогти українській кіноіндустрії впровадити інновації, вивести українське кіно на міжнародний ринок і сприяти суспільству в переході на якісно новий рівень розвитку засобами кіномистецтва. Про це йдеться у розповсюдженому релізі.

Девіз і місія організації - «Глобальне кіно для суспільства майбутнього».

Український кіноінститут визначає своєю сферою діяльності всю аудіовізуальну індустрію: синергію кіно, телебачення, відеоконтенту в Інтернеті, відеоігор і віртуальної реальності для створення як класичного кіно і анімації, так й нових засобів, форм українського кіномистецтва і його дистрибуції на міжнародний ринок.

Просування українського нового кіно на міжнародний ринок є однією з головних цілей організації. Створення не «хвиль», а постійної ніші для вітчизняного кіномистецтва на глобальному рівні. Вихід на міжнародний кіноринок можливий тільки за умови створення у світі запиту на якісне кіно з України.

Ще однією метою є сприяння трансформації українського суспільства у перехідний період засобами кіномистецтва. Це процес придбання ним нових якостей, які відповідають вимогам майбутнього. Кіно як найпопулярніший і доступний вид масового мистецтва допомагає формувати в суспільстві нові риси, необхідні для життя в майбутньому.

Для реалізації своїх цілей Кіноінститут запускає кілька програм уже цього року:

1. Аналітичний та моніторинговий центр. Це буде незалежний моніторинг та аналіз аудіовізуального ринку України, створення системи єдиного стандарту дослідження індустрії, розробленої спільно з Європейською аудіовізуальною обсерваторією.
2. «Кіношкола майбутнього» - освітній проект Українського кіноінституту. Головна відмінність від інших кіношкіл - це увага на інноваціях у кіновиробництві, технологіях та дистрибуції, які стануть стандартом у світі тільки через 3-5 років. Школа розрахована на кінематографістів, телевізійників і виробників відеоігор.
3. Кінофонд. Його буде створено при Кіноінституті для фінансування соціально та культурно значимих кінопроектів. Фонд підтримуватиметься партнерами, спонсорами і донорами Кіноінституту.
4. Правовий захист кінематографістів. Кіноінститут запускає програму правового захисту кінематографістів і сприяння у створенні первинних профспілкових осередків на кіно- і телевиробництві разом з Українською Гельсінською спілкою з прав людини.
5. Виробництво українських і спільних кінопроектів для міжнародної VOD (Video on demand – відео за запитом) дистрибуції, а також підтримка соціально значимих кіно- і телепроектів (фільми, анімація і серіали).

У складі Українського кіноінституту працюють продюсери, актори, адміністратори кіногалузі, юристи у сфері кіно, маркетологи, фахівці з міжнародних комунікацій, фандрейзери і педагоги.

Український кіноінститут очолює Голова Правління Руслан Савчук. У кіновиробництві більше десяти років. Юрист, продюсер. Всі роки роботи в кінематографі консультував колег з питань фінансового та авторського права. У числі перших продюсерів розпочав співпрацю з іноземними замовниками. Продюсував більше сотні великих рекламних, соціальних, музичних та концертних кіноробіт.

Виконавчий директор Українського кіноінституту – Денис Масліков. У кіноіндустрії - з 2010 року. Фахівець з міжнародної інформації. Має досвід управління громадськими кіноорганізаціями - з 2011 року працює генеральним директором Асоціації продюсерів України (АПУ). При ньому АПУ стала членом відомих міжнародних організацій - AGICOA і FIAPF. Є одним з організаторів Українського Оскарівського комітету, був його координатором у 2011-2014 рр.

Презентацію Українського кіноінституту можна переглянути за посиланням: http://www.slideshare.net/denismaslikov/ss-52807839 


Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter