Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Декабрь 7, 2015

Шустера допитали у справі російських ГРУшників

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Голосіївський райсуд Києва допитав телеведучого Савіка Шустера у справі російських військових Олександра Александрова та Євгена Єрофеєва. Про це повідомляє кореспондент pravda.com.ua з зали суду.

Причиною його свідчень стало інтерв'ю, яке він записував з військовослужбовцями після затримання. Шустер наголосив, що під час інтерв'ю вони підтвердили, що є російськими військовими, які виконували в Україні військовий наказ.

Телеведучий також повідомив, що Єрофеєву та Александрову нічого не загрожувало, вони ні на що не скаржилися і не перебували під впливом наркотичних чи психотропних речовин.

Водночас у суді сталася перепалка між Єрофеєвим та Шустером.

Єрофеєв запитував Шустера, чи він брав у нього письмову згоду на інтерв'ю, на що Шустер відповів, що такого документу у нього немає і сумнівається, що такий документ потрібен.

"Тоді навіщо ви давали інтерв'ю?" – запитав Єрофеєва суддя Микола Дідик.

"У мене не було вибору", – відповів російський ГРУшник.

Телеведучий також зауважив, що під час запису програми в палатах Александрова та Єрофеєва перебували лише два оператора, один режисер та сам Шустер, охорона перебувала за межами цих приміщень.

Як відомо, раніше лікар Артур Кравченко, який оперував Александрова, заявив, що той перед операцією назвав себе бійцем російського спецназу.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter