Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Январь 20, 2016

В зоні АТО в цьому році планується встановити 3 телевежі для розширення українського мовлення

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

З нового року моніторингова місія Міністерства інформаційної політики України продовжує свою роботу в зоні АТО. В рамках візитів місії, так само, перевірятиметься інформація на присутність в ефірі ліцензованого та неліцензованого українського мовлення, в тому числі мовлення Російської Федерації та сепаратистів. Моніторингова група працюватиме вздовж усієї лінії зіткнення, повідомляє mip.gov.ua

Радник Міністра з питань функціонування телерадіомовлення Олександр Бригинець, який зараз перебуває в зоні АТО, розпочав моніторинг відповідно до чітко встановленого графіку, розробленого МІП.

Олександр Бригинець: «Наразі можу повідомити, що в цьому році заплановано побудову трьох телевеж, які дадуть змогу забезпечити українським мовленням ще більше територій в зоні АТО. Маючи минулорічний досвід ми, спільними  зусиллями в рамках роботи Комісії з питань функціонування телерадіомовлення при МІП, напрацювали певний алгоритм роботи, який є дієвим у напрямку відновлення мовлення». 

Крім того, Олександр Бригинець зауважив, що там де сигнал ловить дуже погано, або відсутній взагалі, буде встановлено передавачі локально. Це дозволить забезпечити невеличкі населені пункти та райони, які відірвані від українського інформаційного простору, принаймні обласним державним телебаченням. «Під час моніторингу, ми також враховуємо думку місцевого населення, безпосередньо спілкуючись, виявляємо їх вподобання. Люди по-різному ставляться до новин. Більшості цікаво отримувати не лише загальнодержавну і міжнародну інформацію, яка є практично на всіх українських телеканалах, а й інформацію від мовників з місцевими новинами, якими, в зоні АТО, є ДонТРК та ЛугТРК. Тому, під час встановлення передавального обладнання, враховуючи думку громади, розширюватимемо мережу обласних теле- та радіомовників», - передає із зони АТО радник Міністра.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter