Апрель 22, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Февраль 10, 2016

Сайт «Детектор медіа» запрацював в бета-версії

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Із початку тижня в мережі розпочало роботу інтернет-видання «Детектор медіа» (http://detector.media) — новий проект команди Громадської організації «Телекритика» на чолі з Наталією Лигачовою.

Як повідомляється у розповсюдженому релізі, нове видання інформуватиме читачів про найважливіші події в українському і світовому інформаційному просторі та на медіаринку в контексті політичних та соціальних процесів. Важливою складовою «ДМ» буде аналіз і  критика роботи вітчизняних ЗМІ з метою підвищення якості їхнього продукту. А також – сприяння медіаграмотності широких верств населення. Впровадження медіареформ, створення суспільного мовлення, викриття фактів корупції у медіасфері, моніторинг діяльності державних та регулятивних органів у галузі, протидія перетворенню ЗМІ у засоби пропаганди – пріоритетні теми «ДМ».

Слоган «Детектора медіа» — «Watchdog українських ЗМІ». Все, що громадянам обов'язково треба знати про медіа, щоби ті працювали на суспільство, а не суспільство - на рейтинги ЗМІ та інтереси їхніх власників, — планує доносити до читачів команда проекту.

Наразі сайт працює в бета-версії.

Нагадаємо, три місяці тому команда залишила портал “Телекритика”, - бренд. створений 14 років тому, залишився за групою 1+1.

ГО «Телекритика» веде свою історію з січня 2004 року. Засновник та голова організації - Наталія Лигачова. Організація вже має групу власних інтернет-видань, основним із яких є сайт MediaSapiens — єдиний в Україні інтернет-ресурс, присвячений медіаграмотності. Функціонують також тематичні спецпроекти:  «Суспільне мовлення», освітньо-інформаційний відеоресурс «Відеотека», Brоadcast та інші. До 30 жовтня 2015 року ГО «Телекритика» спільно з медіагрупою «1+1 медіа» розвивала портал «Телекритика» (http://www.telekritika.ua), який наразі повністю належить «1+1 медіа». ГО «Телекритика» має підтримку з боку міжнародних донорських організацій, зокрема Internews Network, SIDA, NED, Посольства США в Україні тощо. 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter