Ноябрь 17, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Апрель 12, 2016

Телеканал М2 витратить 1 000 000 грн на проект з пошуку нових україномовних пісень

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Канал М2 анонсує початок роботи проекту Хіт-конвеєр. “Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України”, - коментує Валентин Коваль, генеральний директор М2.
 
"Ми чекаємо на нові і яскраві музичні ідеї, які, можливо, не дійшли до нас з різних причин. Ми чекаємо на нові україномовні пісні, які можуть стати хітами нової України. Ми чекаємо на відкриття нових імен – композиторів, поетів, виконавців, які готові до зіркової кар’єри. Ми чекаємо на чесну участь і повагу до законів і звичайних людських цінностей. Ми чекаємо на розуміння, що наш конкурс – це не єдина в житті нагода стати популярним, але й не остання.
Що ми можемо пообіцяти учасникам? Ми обіцяємо уважно переслухати всі ваші пісні. Ми обіцяємо не пропустити справжній хіт и дати йому величезний поштовх у медійний простір. Ми обіцяємо ретельно
додержуватися всіх норм законодавства про авторські та суміжні права.", - повідомляється у розповсюдженому прес-релізі.
 
Обмеження проекту - розгляд пісень, які мають більш-менш професійний вигляд. "У цьому році ми обмежилися фонограмами, які зроблені у студіях. Якщо ми вирішимо, що студійна робота є завадою для народження справжніх хітів, у наступні роки ми будемо приймати «аматорські» записи, хоча й уявляємо, що це буде дуже непросто. Інші обмеження, які ви знайдете в офіційних умовах – ми чекаємо на нову музику від українців та українською мовою", - йдеться у повідомленні М2.
 
Серед бонусів для переможціі - "місце" у альбомі з кращих 12 композицій, зйомки кліпу і показу його на медійних ресурсах. "Ми сподіваємось на увагу з боку української  музичної спільноти, та розглядаємо можливість запропонувати переможцю або декільком переможцям тривалу співпрацю у формі, яку будемо обговорювати напряму з ними. Принаймні, ми не будемо стримувати членів журі, якщо вони вирішать допомогти учасникам, але вже після оголошення результатів", - повідомдяє канал.
 
Членів журі М2 поки не розкриває, щоб це не впливало на ваше рішення про участь у конкурсі, і щоб учасники конкурсу на першому етапі не мали змогу впливати на членів журі. Як тільки конкурс вийде в публічну площину – а це відбудеться у середині червня під час прослуховування п’ятдесяти півфіналістів наживу – склад журі розкриють.
 
Заплановані витрати на проект - мільйон гривень.
Правила участі проекту - на сайті hit.m2.tv.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter