Июнь 18, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 20, 2016

FILM.UA в новому проекті «оживляє історію для майбутнього»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

FILM.UA Group представляє проект «СПАДОК» - цикл коротких атмосферних роликів, які присвячені українській культурі, традиціям, народним звичаям.

У першій частині циклу «Національне святкове вбрання» глядачі побачать, як у XIX-ХХ столітті виглядала українка в залежності від віку, соціальної приналежності та області проживання. Для цього у кожному з коротких, але яскравих епізодів, буде відтворений характерний для певного регіону етнічний образ. Пропонуємо вашій увазі один з роликів, у якому дванадцятирічна дівчинка Софійка представляє народне вбрання, притаманне для Івано-Франківської області. 

 

Знайомство з національним вбранням, наданим для проекту із приватних колекцій – спроба за доброї волі власників заглянути до святої-святих їхнього захоплення та пізнати справжній національний скарб. Для зйомок були ретельно відібрані героїні – яскраві та самобутні представниці України – різного віку, з різним характером дівчата та жінки, які заворожують поєднанням простоти та достойності. Одним із облич проекту стала українська етно-співачка Росава. Консультантами проекту виступили відомі українські фольклористки Марічка Квітка та Людмила Климук.

Ролики із даного циклу підкреслюють містику та неповторність нашої культури завдяки атмосферним сучасним обробкам народних пісень, спеціально записаних українськими фолк-музикантами, та  стильній графіці, підготовленою Signal Red.

“Проект “СПАДОК” – особливий проект. Насамперед завдяки людям, які беруть в ньому участь: творчій команді, героїням роликів, колекціонерам одягу, музикантам. Ці люди ретельно бережуть традиції та звичаї, найцінніше з нашої історії, пам’ятають своє коріння, та, найголовніше, горять ідеєю – не тільки зберегти нашу спадщину, але й оживити історію для майбутнього", – коментує продюсер проекту Олена Малкова.

Над проектом працювали:
героїня Софія Андрущенко, режисер Олексій Гуз, оператор Юрій Бакун, консультанти Марічка Квітка, Людмила Климук. 
Графіка Signal Red. Продюсер Олена Малкова. Виробництво FILM.UA Group.

Відео, як відбувались підготовка та зйомки проекту: https://www.youtube.com/watch?v=kCDUD5o2Es8

 Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter