Январь 21, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Май 25, 2016

Українська Телевізійна Академія виступає за доопрацювання процедури "чорних списків"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Члени Експертної ради ГО “Українська Телевізійна Академія” звернулись до Міністра культури України Євгена Нищука та Голови Національної Ради України  з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменка з приводу "чорного списку" осіб. Про це йдеться у розповсюдженому повідомленні.

"Громадська організація “Українська Телевізійна Академія” (надалі – “Телевізійна Академія”) вітає та підтримує початок процесу перегляду підходів до формування «Переліку осіб, що загрожують національній безпеці України» (так званий “чорний список”).

Експертна рада Телевізійної Академії вже неодноразово висловлювалася про необхідність розробити загальні принципи та критерії, за якими визначатимуться особи, які загрожують національній безпеці України.  

На наш погляд, сьогоднішня практика створення “чорних списків” не має чіткої процедури, є непрозорою та вимагає доопрацювання. 

Телевізійна Академія готова направити делегатів на всі зустрічі та обговорення щодо реформування списку діячів мистецтв, що загрожують національній безпеці України, які будуть проводитися Міністерством культури України, Національною Радою України з питань телебачення і радіомовлення або іншими державними установами. 

Ми готові надати всебічне сприяння в виробленні зрозумілого і прозорого механізму зазначенного вище питання. Механізму, який би діяв не порушуючи права людини і на засадах формування Європейських цінностей в нашій державі", - йдеться у повідомленні.
 
Нагадаємо,  члени Експертної ради ГО “Українська Телевізійна Академія” зверулись до міністра культури Євгена Нищука та  голови Держкіно Пилипа Іллєнка щодо необхідності відкритості формування нової Експертної комісії з питань розповсюдження і демонстрування фільмів при Держкіно України.
 
Українська Телевізійна Академія створена 2005 року. Активну діяльність розпочала з 2015 року. Експертна Рада Академії є керівним органом Академії, який здійснює управлінську діяльність. До Експертної Ради входить 15 осіб, що є Академіками Української Телевізійної Академії: Амєлічев Сергій, Бабіч Валерій, Бенкендорф Єгор, Гнєдаш Тетяна, Гончаренко Олексій, Єрема Анатолій, Заря Ірина, Захарова Ольга, Коваль Валентин, Костюк Ірина, Мирський Віктор, Опалєв Валентин, Приходько Віктор, Ряшин Владислав, Созановський Сергій.

 
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter