Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Июнь 3, 2016

Нардеп Тетерук і міністр Стець "наїхали" на Тетяну Попову через "Миротворець"

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Депутат від НФ Андрій Тетерук вважає, що критичні заяви міжнародної спільноти у відповідь на публікацію сайтом "Миротворець" даних журналістів, акредитованих на окупованих територіях, інспіровані заступником міністра інформполітики. Про це Тетерук заявив у Верховній Раді під час години запитань до уряду, - пише Українська правда.

"Наші волонтерські проекти, як сайт "Миротворець", зробили для того, щоб ми розуміли про нашого ворога, більше, ніж наш мінінформполітики. І ми при цьому маємо  заступника міністра інформполітики, яка, я маю підстави вважати, об'єднала журналістську спільноту, задіяла закордонні ЗМІ, зробила звернення послів G-7 і очорнила роботу України в їхніх очах", - обурився Тетерук.

При цьому він висловив обурення журналістами, які "насичують інформаційний простір зневірою до влади, до діяльності парламенту, влади, до діяльності депутатів".

Крім того Тетерук, заявив, що також  "є ситуація, коли канали створюють сюжети на вимогу, наприклад керівників держпідприємств, які накрали мільярди і з цих грошей замовляють програми, які відбілюють їх".

У свою чергу голова Мінінформполітики Юрій Стець повідомив, що "з понеділка почне роботу робоча група" з приводу сайту "Миротворець". "І якщо будуть виявлені факти порушення закону, цей заступник міністра буде звільнений", - зазначив він.  Ніхто з них не назвав прізвище заступника, про якого йшлося, однак, вочевидь, йдеться про Тетяну Попову (на фото).

У свою чергу прем'єр Володимир Гройсман наголосив, що "є, фундаментальна цінність – це свобода слова", але закликав ЗМІ приділяти увагу до роботи їхніх колег "які напевно не вважають свободу слова цінністю і виконують якісь замовні матеріали".

"Я вважаю, що ми маємо її зберігати, що є принципово важливо для будь-якого демократичного суспільства і реагувати суто суспільними інструментами на ці речі. Звісно, якщо буде підрив нашої суверенності, територіальної цілісності, потрібно чітко реагувати. Але якщо стосується свободи слова, то наше завдання створити умови, при яких свобода слова не буде утискатись", - зазначив Гройсман.

Нагадаємо 16 травня Стець звинуватив свою заступницю Тетяну Попову, яка захищала журналістів у конфлікті з проектом "Миротворець", у самопіарі. Сама Попова повідомила у Facebook, що отримує численні погрози на свою адресу.Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter