Январь 23, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Январь ’19 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 
 6
 7
10
11
12
30
   
Июль 8, 2016

ІТК висловився щодо глушіння сигналів телеканалів

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Позиція ІТК стосовно втручання в роботу супутників Індустріальний Телевізійний Комітет обурений черговими випадками незаконного втручання в роботу супутників, що забезпечують доставку сигналів телевізійних каналів, які цього разу позбавили значну частину українських глядачів можливості перегляду трансляцій півфіналів Євро 2016 на телеканалі «Україна» 6 та 7 липня. Про це йдеться у розповсюдженій заяві.

Неможливість забезпечення безперервної роботи супутникових трансляцій є не просто питанням виникнення незручностей для українських глядачів та значних збитків для індустрії, а й значною загрозою національній безпеці.

Слід відзначити, що час появи втручань в роботу супутників співпадає з початком агресії в АРК та Сході України, і з їх початку у вересні 2014 року до сьогодні, були відмічені випадки по відношенню до супутникових трансляцій телеканалів 1+1, Інтер, Україна та багатьох інших, про що ІТК повідомляв раніше.

В умовах інформаційної війни, що ми маємо на сьогодні, відсутність реакції влади на глушіння сигналів українських телеканалів викликає серйозне занепокоєння.

Ми закликаємо органи державної влади приділити усю можливу увагу пошуку та притягненню до відповідальності осіб, що стоять за цими злочинними діями.
 
Нагадаємо, що 7 липня Медіа Група Україна заявила, що трансляція ЄВРО-2016 під загрозою  і звернула увагу, що 6 липня під час прямої трансляції півфіналу Євро 2016 за участю національних збірних команд Португалії та Вельсу телеканал «Україна», який входить до ТОВ «Медіа Група Україна», вкотре зазнав зовнішнього втручання в супутникове мовлення, що перешкоджало мовленню телеканалу.  Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter