Май 25, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Август 23, 2016

На каналі «Україна» - ролики «Мільйони голосів - одна мелодія»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Спеціально до Дня Незалежності в ефірі каналу "Україна" стартувала серія з 6 відео-роликів зі слоганом - «Мільйони голосів - одна мелодія». Ідея роликів полягає в тому, щоб продовжити знайомство глядачів з регіональними особливостями культурних спадщин України, а також розповісти про багатство українських традицій.
 
Телеглядачі каналу побачать рідкісні автентичні народні інструменти з усієї території України. Кожен з них має свой особливий і неповторний «голос», але разом вони зливаються в одну мелодію. Музичним супроводом до роликів стала композиція "День народження" популярної української рок-групи «Воплі Відоплясова», яка зазвучить в новому, унікальному і несподіваному виконанні.
 
Олег Скрипка, фронтмен групи «Воплі Відоплясова»: «Мені дуже цікаво почути, якою вийде пісня. Несподіваним буде звучання «Дня народження» у виконанні таких українських народних інструментів, як: цимбали, бандура, кобза. Мені здається, вони зможуть наповнити композицію душевним і романтичним характером, і в той же час, збережуть її енергію ».
Тетяна Свєтлова, директор департаменту просування бренду і продуктів каналу "Україна": «Український народ має багату і неповторну культуру. Ми вважаємо за необхідне доносити глядачеві знання про духовні і матеріальні цінності нашої країни, прищеплювати до них любов і повагу. У цій серії фірмових промо-роликів ми знайомимо українців з рідкісними народним інструментами України. Вони надзвичайно цікаві, самобутні і дуже різноманітні».
 
Ідея ефірної промо-кампанії розроблена креативною командою каналу "Україна". Креативним директором і режисером став Роман Шома; автор ідеї - Марина Коцюбенко.
Над проектом працювали:
Тетяна Свєтлова, директор департаменту просування бренду і продуктів каналу; Антон Корольов, дизайнер; Микола Спичак, режисер монтажу; Голубкова Дарина, виконавчий продюсер; Шарова Олена, виконавчий продюсер; Естіфеева Ірина, арт-директор; Олексій Кривошеєв, аранжувальник; Познанський Сергій, оператор.
 
Канал «Україна» висловлює подяку: групі «Воплі Відоплясова» за музику, Національному академічному оркестру народних інструментів (НАОНІ) і ДП «Кримський дім» за надання музичних інструментів.
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 


Добавить комментарий

:D:lol::-);-)8):-|:-*:oops::sad::cry::o:-?:-x:eek::zzz:P:roll::sigh:
Жирный Курсив Ссылка Цитата


Защитный код
Обновить
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter