Октябрь 23, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
<< Октябрь ’18 >>
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 5
11
15
19
24
25
26
27
    
Август 29, 2016

Борис Ложкін залишив Адміністрацію Президента

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Борис Ложкін залишив посаду голови Адміністрації Президента України. Його наступником став Ігор Райнін. Головою АП екс-власник UMH group пропрацював 812 днів. 
 
"За цей час ми зробили більше, ніж може здатися на перший погляд. І це заслуга всієї української влади - Президента, прем'єрів, Кабінетiв міністрів, Верховної Ради, які зуміли консолідуватися і навчитися діяти спільно.
Ми запустили ключові реформи, які, впевнений, будуть доведені до кінця і зроблять зміни в країні незворотними. Підписано угоду про асоціацію з ЄС. Кількість бюрократичних перепон для відкриття і ведення бізнесу скоротилася в рази. Сформовано і почало розслідування Національне антикорупційне бюро, створена Спеціалізована антикорупційна прокуратура. Прийнято зміни до Конституції, які зроблять судову владу по-справжньому незалежною та ефективною. Вступив в силу закон про фінансування політичних партій. У 32 містах працює нова патрульна поліція. У прокуратури більше немає колишнього колосального впливу на правоохоронну систему. У нечувано стислий термiн побудовано сучасну боєздатну армію. Нафтогаз України - Naftogaz працює з нульовим дефіцитом і за західними корпоративним стандартам. Система публічних електронних закупівель ProZorro зробила держзакупівлі прозорими і заощаджує мільярди. Банківська система вперше за роки незалежності очистилася від тіньових схем і працює за однаковими для всіх правилами. Прийнято новий закон про держслужбу, працює онлайн доступ до адмінпослуг, проводяться відкриті конкурси на держпосади. Кількість податків і зборів скоротилося вдвічі. Бюджетний дефіцит зменшився в чотири рази. І цей список можна продовжувати.
У важких умовах зовнішньої агресії нам вдалося не допустити розпаду країни, пройти політичну кризу, зберегти єдність влади і повернути економіці позитивну динаміку.
Але нинішніх майже півтора відсотка зростання економіки, звичайно, недостатньо. Для того щоб люди відчули зміни, потрібне щорічне зростання як мінімум в 6% протягом 10-ти і більше років. Мотором українського економічного дива можуть стати тільки великі приватні інвестиції. Інвестори прийдуть в Україну, якщо створити тут для них максимально сприятливі умови. Україна повинна стати найпростішою для ведення бізнесу юрисдикцією Центральної та Східної Європи. На цьому я хочу зосередитися в якості секретаря Національної інвестиційної ради. Для мене це - черговий амбітний challenge.
Я йду з державної служби, але залишаюся в команді Президента. Вірю в Україну, в її унікальне місце в світі, в її потенціал. Четверта республіка буде процвітаючою, успішної, європейської країною", - прокоментував підсумки роботи Ложкін на своїй сторінці в Facebook.
 
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter