Июнь 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Сентябрь 9, 2016

На «Україні» прем'єра кримінальної мелодрами виробництва Star Media - «Фото на недобру пам'ять»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

У понеділок, 12 вересня, о 21:00 на каналі «Україна» відбудеться прем'єра художнього фільму «Фото на недобру пам'ять» виробництва Star Media. Про це повідомляє прес-служба каналу.
 
Маша закохана і мріє вийти заміж за свого однокурсника Ігоря. Ось тільки він не поспішає вести дівчину під вінець. Маша в розпачі: вона розуміє, що відносини можуть закінчитися нічим. Тоді вона вирішує «підстьобнути» нерозторопного нареченого, причому дуже оригінальним способом: вона подає заяву в РАГС з першим зустрічним. Однак події приймають несподіваний поворот.
 
Маша зовсім не очікувала, що відносини, які почалися як жарт, незабаром переростуть в справжнє почуття. Тепер уже в розпачі Ігор: він сподівається повернути кохану, однак він, здається, вже запізнився. Цим і могла закінчитися історія, якби не випадковий знімок одного невдалого фотографа. Через кілька років «недобрій» фотографії судилося перевернути життя героїв...
 
Головні ролі в кримінальній мелодрамі зіграли Ірина Таранник, Тимофій Каратаєв, Олександр Давидов та Вікторія Литвиненко.
 
«Події у стрічці розвиваються протягом трьох років, будуть і вбивства, і погоні, і сцени з маленькими дітьми. Впевнена, що фільм не залишить байдужим нікого, адже в ньому піднімаються споконвічні теми – батьків і дітей, вибір між матеріальним і духовним», – каже виконавиця головної ролі Ірина Таранник.
 
Виробництвом фільму «Фото на недобру пам'ять» займалася компанія Star Media. Режисер стрічки – Аліна Чеботарьова, художник-постановник – Вадим Шинкарьов. Кримінальну мелодраму знімали в Києві.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter