Май 24, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Октябрь 6, 2016

Фільм «Коли падають дерева» отримав підтримку від поляків

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Повнометражний художній фільм Марисі Нікітюк «Коли падають дерева», що створюється за підтримки Державного агентства України з питань кіно, отримав підтримку й Польського кіноінституту. Про це повідомляється у розповсюдженому релізі.
 
Про це повідомила компанія-виробник фільму ТОВ «Директорія кіно», і зазначила, що в секції «спільне кіновиробництво» картина змагалася з проектами відомих європейських кіновиробників та ще й в умовах значного скорочення фінансування копродукційних фільмів з боку Польщі.
 
Нагадуємо, що драма в стилістиці магічного реалізму «Коли падають дерева» автора сценарію та режисера Марисі Нікітюк є переможцем 7-го конкурсного відбору Держкіно. Продюсери – Ігор Савиченко та Роман Климпуш спільно з іноземними партнерами: Даріушом Яблонським й Ізабелою Войцек (Польща), Катрін Дусар (Франція) і Дарко Басескі (Македонія). Над фільмом працює відомий польский оператор-постановник Міхал Енглерт, титулований на «Санденсі» та «Берлінале».

Події фільму відбуваються в українській провінції, де на очах у бунтівної п’ятирічної Вітки розгортається драма стосунків між двоюрідною сестрою дівчинки Ларисою та її коханим, бандитом на ім’я Шрам. У центрі історії – доля трьох поколінь, що проживають в жорстких соціальних рамках і спробах віднайти внутрішню свободу. В єдине естетичне тло сплітаються народні вірування місцевих жителів, дика природа, розквіт криміналу та пострадянський хаос.
 
Сценарій фільму «Коли падають дерева» цьогоріч став переможцем церемонії 10 сесії ScripTeastAward, яка проводилась у рамках Каннського кінофестивалю.
 
Український глядач зможе побачити стрічку вже восени 2017 року.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter