Июль 19, 2019
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Главная  /  Рубрики
Октябрь 31, 2016

Фільм «Кров’янка» перміг в Національному конкурсі кінофестивалю «Молодість»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Створений за підтримки Держкіно України короткометражний фільм «Кров’янка» режисера Аркадія Непиталюка визнаний Найкращим фільмом Національного конкурсу 46-го Molodist Kyiv International Film Festival.
 
Про це було оголошено під час церемонії нагородження переможців кінофестивалю, яка відбулася у Національному академічному театрі імені Івана Франка.
 
Лірично-соціальна комедія «Кров’янка» була обрана журі Національного конкурсу 46-го КМКФ «Молодість» з-поміж 22-ох представлених стрічок і отримала «Скіфського оленя», нагороду розміром 2500 доларів та сертифікат від компанії МАУ.
 
Виробник фільму - Pronto Film, режисер - Аркадій Непиталюк. 
 
Нагороду переможцю Національного конкурсу вручав Голова Держкіно України Philip Illienko, який зазначив: «Я вважаю, що це один із найголовніших призів фестивалю. Я знав, що мені доведеться його вручати, тому чесно подивився всю програму, і мушу сказати, її рівень приємно мене вразив. Головне, на мою думку, те, що ми втрачаємо такий тренд, коли молоді люди знімають депресивне кіно. Те, що ми бачили цього року, було надзвичайно цікавим і перспективним, це було кіно, від якого я отримував справжню естетичну насолоду. Дуже радісно, що мої симпатії збіглися з симпатіями журі».
 Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter