Май 26, 2018
МедиаБизнес
Пользователь
Пароль
 
ТВПрессаРадиоНаружкаКиноDigitalAmbient
НОВОСТИ
Ноябрь 25, 2016

Нацрада оголосила попередження «NewsOne»

Поделиться: Facebook Twitter LiveJournal
Версия для печати

Національна рада оголосила попередження ТОВ «Новини 24 години» (логотип «NewsOne») через трансляцію реклами однієї з політичних партій». Відповідне рішення регулятор ухвалив на своєму засіданні 24 листопада. Про це повідомляєтьсяна сайті Нацради.
 
Моніторинг супутникового мовлення «NewsOne» у період з 5 по 11 серпня 2016 року зафіксував у часовому проміжку з 17:00 до 23:00 вихід політичної реклами партії «За життя» загальним обсягом 36 хвилин 42 секунди.  Ця реклама була відокремлена від інших програм на початку і наприкінці словами «політична реклама».
 
З огляду на це 15 вересня телеканалу було призначено позапланову перевірку, яка засвідчила факт трансляції такої реклами, що є порушенням вимог пунктів а) та е) частини першої статті 59 Закону України «Про телебачення і радіомовлення».
 
Відповідно до законодавства політична реклама є однією з форм передвиборної агітації, проведення якої передбачає наявність виборчого процесу в Україні. За відсутності виборчого процесу в Україні розміщення реклами, зокрема політичних партій, має відбуватися на загальних засадах та з дотриманням вимог, визначених Законом України «Про рекламу». На період проведення моніторингу не було оголошено про початок виборчого процесу в Україні, а політичну партію «За життя» та її кандидатів не було зареєстровано у спосіб, визначений чинним законодавством.
 
Під час обговорення цього питання членами Національної ради було зазначено, що тут є певні колізії законодавства і немає роз’яснень, тому істину може встановити тільки суд.
 
Таким чином, Національна рада застосувала до ТОВ «Новини 24 години» санкцію «оголошення попередження» і вказала компанії на неприпустимість порушень вимог законодавства надалі.
Rambler's Top100 Если Вы заметили ошибку, пожалуйста, выделите ее и нажмите Ctrl+Enter